تخفیف‌های پرشیا خودرو ویژه روز محیط زیست

شرکت پرشیا خودرو به‌ عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران به مناسبت روز محیط ‌زیست، اقدام به برگزاری کمپین روز محیط‌ زیست همراه با تخفیف‌های ویژه این روز کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، تلاش برای کاهش هر چه بیشتر عوامل آلایندگی هوا و  جلوگیری آلودگی محیط ‌زیست، از مسائلی هستند که همواره باید موردتوجه دارندگان خودرو و همچنین شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو قرار گیرند.

شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران به مناسبت روز محیط ‌زیست و به‌منظور احترام به حق ذاتی انسان برای داشتن هوا و زمین پاک، اقدام به برگزاری کمپین روز محیط‌ زیست همراه با تخفیف‌های ویژه این روز نموده است.

تمام خودروهایی که در مدت‌زمان این کمپین از روز ۱۶ الی ۱۸ خردادماه ۱۴۰۲ به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر ۶ جاده مخصوص تهران کرج مراجعه کنند شامل طرح بازدید میزان سطح آلایندگی‌های خودرو، چک ۱۲ گانه و عیب‌یابی به‌صورت رایگان می‌شوند

از تخفیف‌های مجموعه پرشیا خودرو ویژه روز محیط‌زیست در بخش خدمات می‌توان به ۱۰ درصد تخفیف در بخش تعویض فیلتر هوا، فیلتر کابین، شمع، انژکتور و اجرت خدمات اشاره نمود. در بخش خرید اکتان بوستر تا ۳۵ درصد تخفیف ویژه این طرح، ارائه گردیده است.

علاقه‌مندان برای استفاده از خدمات طرح تخفیف ویژه روز محیط‌ زیست پرشیا خودرو می‌توانند از تاریخ ۱۶ تا ۱۸ خردادماه ۱۴۰۲ به "دفتر مرکزی پرشیا خودرو" واقع در کیلومتر ۶ جاده مخصوص تهران کرج مراجعه یا با شماره‌تلفن ۰۲۱۴۵۹۱ تماس حاصل کنند.

کد خبر 142688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha