رالی تور ۵۰ روزه خودروهای کمپر و کاروان برگزار می شود

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در آستانه آغاز فصل تابستان، رالی تور گردشگری خانوادگی بین المللی کمپر و کاروان ها را در مسیر ایران- ارمنستان- گرجستان- ترکیه، برگزار می کند.

به گزارش پرشین خوردو، این رالی تور روز پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ با حضور ۳۰ دستگاه خودرو کمپر و کاروان از سراسر کشور و طی مراسمی از سوی کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مجموعه فرهنگی گردشگری اراضی عباس آباد در تهران، آغاز می شود.

در این رویداد بین المللی، شرکت کنندگان ضمن عبور از استان های تهران، البرز، قزوین، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، از جاذبه های گردشگری، تاریخی و طبیعی مسیر خود بازدید می کنند و در ادامه، از مرز نوردوز، ایران را به مقصد کشور ارمنستان ترک خواهند کرد.

این خودروها طی سفر ۵۰ روزه خود از کشورهای ارمنستان، گرجستان و ترکیه عبور می کنند و در مسیر، جاذبه های بی شمار و منحصر به فرد و ظرفیت های ایران در حوزه صنعت گردشگری را به دیگر ملت ها معرفی می کنند.

ترویج سفرهای مسئولانه، معرفی ظرفیت های گردشگری ایران در سطح بین المللی، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، تشویق عموم جامعه به رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن و ایجاد حس دوستی، مهربانی، اتحاد و یکپارچگی میان ایران و کشورهای هم مرز، از مهمترین اهداف برگزاری رالی تور بین المللی خودروهای کمپر و کاروان، است.

علاقه مندان به شرکت در فعالیت های اتومبیلرانی و آگاهی از برگزاری رویدادها، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir مراجعه کنند.

کد خبر 142772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha