میانگین تولید ایران خودرو در این روزها ۲ هزار دستگاه است

گروه صنعتی ایران‌ خودرو ضمن رد هرگونه اخبار نادرست و غیرموثق در خصوص توقف تولید، بر ادامه روند تولید با میانگین روزانه بیش از دوهزار دستگاه خودرو تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در پی انتشار برخی اخبار نادرست در خصوص توقف در برخی خطوط تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، این خودروساز اعلام کرد: نوسان در تیراژ تولید در گذشته نیز تجربه شده و در برنامه‌ریزی‌های تامین و تولید امری متداول به شمار می‌رود و با این‌ حال خطوط این شرکت با میانگین تولید روزانه بیش از دوهزار دستگاه فعال است و به طور حتم در روزهای آینده به بیش از این تعداد هم خواهد رسید.

خودروساز بزرگ کشور با اشاره به روند کاهشی در قیمت خودرو در بازار آزاد، این فضاسازی مبنی بر توقف تولید و کاهش عرضه را ناشی از اقدامات سودجویان بازار دانسته و تاکید کرده، روند عرضه به بازار به خوبی ادامه دارد، به گونه‌ای که از ابتدای سال تا روز ۱۳ تیرماه، از رکورد عرضه مدت مشابه در سال گذشته عبور کرده است.
ایران‌خودرو تاکید کرده، مشتریان اخبار تولید و عرضه این خودروساز را از منابع موثق خبری متعلق به این شرکت از جمله سایت خبری ایکوپرس دنبال کنند.
 

کد خبر 142939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha