استفاده از ظرفیت‌ محصولات گروه بهمن در شهر اصفهان

شهردار اصفهان با تاکید بر ظرفیت‌های بالقوه گروه بهمن گفت: تولیدات گروه بهمن متنوع و از موتورسیکلت تا خودروهای تجاری برای اهداف شهری و خدمات شهری قابل استفاده است.

به گزارش پرشین خودرو، تعبیر تنوع محصولات شهری گروه بهمن که توسط شهردار اصفهان استفاده شد، اشاره به خودروهای اتش نشانی و حمل زباله تولیدی بهمن دیزل و اتوبوس‌های شهری شرکت اسنا است که ویژه خدمات شهری و حمل و نقل شهری تولید می‌شوند و شهردار اصفهان نیز در این بازدید در جریان استانداردهای خودروی آتش نشانی تولیدی بهمن دیزل قرار گرفت.

علی قاسم زاده، همچنین از اتوبوس ۱۸متری و ۱۲متری تولیدی شرکت اسنا (عضو گروه بهمن) بازدید کرد و در جریان امکانات رفاهی این اتوبوس نظیر تهویه مطبوع، فناوری تصفیه کابین مسافران از آلایندگی‌ها و عوامل ویروسی و …، USB شارژ تلفن همراه مسافران و همین طور قابلیت‌های راننده نظیر دوربین ۳۶۰درجه، دوربین کنترلی کابین مسافران و … قرار گرفت.
شهردار اصفهان در این بازدید توافق ایران دوچرخ (از دیگر شرکت‌های گروه بهمن) با شهرداری تهران در راستای عرضه موتورهای برقی را الگوی قابل اجرا در دیگر شهرها دانست.
ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان از ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می‌شود.
در این دوره گروه بهمن با محصولات اتوبوس ۱۲متری و ۱۸متری، مینی‌باس پگاسوس، کشنده FAW460 و کشنده امپاور BD500، کامیون امپاور BD300 و فورس F210، پیکاپ G9 و کاپرا، ون باری اینرودز و موتورسیکلت‌های متنوع خود حضور دارد.

کد خبر 143134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha