کد خبر 143426
۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
تور جهانگردی گروه "لال پری" هند به اصفهان رسید

تور جهانگردی گروه هندی با میزبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی پس از عبور از بندر عباس، لار، شیراز و آباده، به اصفهان رسید.

به گزارش پرشین خودرو، تور جهانگردی گروه "لال پری"، که در مسیر سفر خود از هند به انگلستان، روز ۱۲ شهریور وارد ایران شده اند، پس از رسیدن به کشورمان از جاذبه های طبیعی، تاریخی، فرهنگی و گردشگری مسیر خود بازدید کردند.

تور جهانگردی گروه "لال پری" هند

این‌ گروه با یک دستگاه خودرو کلاسیک ام جی ۱۹۵۰ و یک دستگاه کمپر ون سفر می کنند و در ‌بدو ورود به هریک از شهرهای کشورمان از سوی مسئولان استانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و معاونت گردشگری استان ها مورد استقبال قرار می گیرند.

گروه لال پری تا کنون از بندر عباس، لار، شیراز و آباده عبور کرده اند و هم اکنون در اصفهان به سر می برند.

کاشان، تهران، زنجان و تبریز از جمله شهرهایی هستند که شرکت کنندگان در رویداد گردشگری هند – انگلستان، در ادامه حضور خود در ایران، از آنها عبور و از جاذبه های طبیعی، تاریخی، گردشگری و فرهنگی آنها بازدید خواهند کرد.

تور جهانگردی گروه "لال پری" هند

برنامه های متنوعی به منظور استقبال، همراهی و بدرقه در مدت حضور گروه یاد شده در استان های مسیر از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تدارک دیده شده است.

تور جهانگری هندی با عبور از ۱۶ کشور و پس از پیمایش مسافت ۱۲ هزار کیلومتری، در لندن پایتخت کشور انگلستان به این سفر پایان خواهند داد.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بر اساس وظایف و مأموریت های ملی و بین المللی خود و با هدف تقویت همکاری با فدراسیون انجمن های اتومبیلرانی هند (FIAA)، با انجام اقدامات و هماهنگی های لازم، تردد و عبور و مرور آنان در ایران را تسریع و تسهیل خواهد کرد.

کد خبر 143426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha