۴ خودرو کرمان موتور را به صورت نقدی، اقساطی و پیش فروش خریداری کنید / متقاضیان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه خودرو بخوانند + خودروها و قیمت و شرایط

شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی، اقساطی و پیش فروش چهار محصول خود را ویژه شهریور ۱۴۰۲ و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری از طریق سامانه یکپارچه خودرو اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، متقاضیان واجد شرایط نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه خودرو با اولویت ۱۴۰۳ که محصولات دیگر شرکت های خودروسازی را هم انتخاب کرده باشند می توانند توسط شرکت کرمان موتور برای ثبت نام خودروهای S۳، S۵، J۴ و J۷ با شرایط اقساطی اقدام کنند.

براساس این گزارش از روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه جاری آن دسته از متقاضیانی که پیامک برایشان ارسال شده می توانند به منظور ثبت نام به سایت فروش اینترنتی شرکت کرمان موتور به نشانی https://sales.kermanmotor.ir مراجعه کنند.

این گزارش می افزاید: متقاضیان محصولات کرمان می توانند نسبت به ثبت نام و خرید خودروهای S۳، S۵، J۴ و J۷ در قابل طرح پیش فروش و یا فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند.

در طرح پیش فروش تحویل خودروها در دی و بهمن ماه ۱۴۰۲ و با قیمت روز انجام خواهد شد و در طرح خرید بصورت نقدی و اقساطی قیمت خودرو بصورت قطعی و تحویل خودروها در ۹۰ روز کاری خواهد بود.

قیمت مصوب فروش خودروهای شرکت کرمان موتور براساس بهای فروش درب کارخانه مصوب شورای رقابت است. جزئیات ثبت نام و تکمیل وجه متقاضیان به شرح جداول ذیل همراه با شرایط نقد و اقساط اعلام شده است:

شرایط فروش نقد و اقساط J4

شرایط فروش نقد و اقساط J4

شرایط پیش فروش J4

شرایط پیش فروش J4

شرایط فروش نقد و اقساط s3

شرایط فروش نقد و اقساط s3

شرایط پیش فروش s3

شرایط پیش فروش s3

شرایط فروش نقد و اقساط S5

شرایط فروش نقد و اقساط S5

شرایط پیش فروش S5

شرایط پیش فروش S5

شرایط فروش نقد و اقساط J7

شرایط فروش نقد و اقساط J7

شرایط پیش فروش J7

شرایط پیش فروش J7

کد خبر 143468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha