تقدیر و تشکر استانداری ایلام از عملکرد امدادخودروسایپا در ایام اربعین

استانداری استان ایلام از خدمات و فعالیت های امدادخودرو سایپا در ایام اربعین ۱۴۰۲ تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شهریار عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام از مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا به دلیل ارائه خدمات و امدادرسانی به خودروهای زائران در ایام اربعین امسال تقدیر کرد.

همچنین در این نشست، در خصوص ظرفیت‌های استان ایلام به منظور توسعه زیرساخت ‌های گردشگری(سلامت، مذهبی و اکوتوریسم)، مولفه‌های فرهنگی استان و شناخت نقاط قوت و ... بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

براساس این گزارش، طرح خدمات و امداد اربعین حسینی گروه خودروسازی سایپا از ۶ شهریور آغاز شد و تا ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۲ توسط شرکت امداد خودرو سایپا برای خدمات رسانی به زائران اباعبدالله به اجرا درآمد.

این گزارش می افزاید: امسال و برای اولین بار گروه خودروسازی سایپا در راستای ارائه خدمات فرهنگی به زائران اباعبدالله(ع)، علاوه بر ارائه خدمات امدادی رایگان به خودروهای زائران و همچنین برپایی موکب، در سه مکان از پایانه مرزی مهران (پارکینگ بزرگ اربعین) اقدام به برپایی کارواش رایگان به صورت شبانه روزی برای خودروهای زوار الحسین(ع) کرده بود.

یادآور می شود که روز گذشته لوح‌ تقدیر استانداری ایلام برای شرکت امدادخودروسایپا به محمدرضا اشراقیان بازرس ویژه این شرکت تحویل داده شد.

کد خبر 143482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha