رالی گردشگری تهران- متین آباد- تهران برگزار می شود +جزئیات ثبت نام

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رالی گردشگری، تفریحی و خانوادگی را با شعار "ما با طبیعتیم" به مدت دو روز در مسیر تهران- متین آباد- تهران، برگزار می کند.

به گزارش پرشین خودرو، این رویداد روز پنجشنبه ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۲ در سه کلاس همگانی، پیشرفته و کلاسیک و از محل بازار بزرگ ایران (مجموعه ایران مال تهران) آغاز می شود.

شرکت کنندگان در این رالی تور تفریحی، گردشگری و خانوادگی، روز ۲۶ مهر با حضور در جلسه توجیهی و آموزشی با اصول و روش های نقشه خوانی، مسیریابی، ثبت امتیاز در ایستگاه های کنترل، مهارت های رانندگی ایمن، نشان ها و نمادهای نقشه و ... آشنا خواهند شد.

کمپ کویری متین آباد در استان اصفهان، محل اقامت شرکت کنندگان و خط آغاز روز دوم رالی فوق خواهد بود.

از آنجایی که این نوع رالی ها به عنوان یک رویداد گردشگری شناخته می شوند، ملاک انتخاب برترین ها، کسب کمترین امتیاز منفی، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت های مختلف و میزان مهارت در نقشه خوانی و مسیریابی است.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد، می توانند تا ۲۰ مهر ماه به پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir و یا لینک www.taci.ir/rally مراجعه و برای هماهنگی بیشتر با شماره تلفن های ۰۹۱۲۲۳۰۰۷۴۴ و ۶۶۷۵۵۵۹۱-۰۲۱ (داخلی ۳) تماس حاصل کنند.

کد خبر 143511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha