آبان امسال، هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان برگزار می‌شود

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با حضور پر رنگ خودروسازانی که در چند نمایشگاه اخیر صنعت خودرو غایب بودند، برگزار خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان را باید دومین رویداد خودرویی سال جاری در شهر اصفهان پس از دو عنوان نمایشگاهی دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت بدانیم که نشان از ظرفیت بالای این استان در صنعت خودرو کشور دارد.

استان اصفهان از ۱۶ آبان ماه سال جاری میزبان خودروسازان داخلی و خارجی در هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو است.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان که تا ۱۹ آبان در جریان است، میزبانی از خودروسازان بسیاری را قطعی کرده است.

مهمترین اتفاق در نمایشگاه خودرو اصفهان، حضور خودروسازانی است که در نمایشگاه‌های اخیر صنعت خودرو از غایبان بزرگ نمایشگاه خودرو بودند.

مدیران خودرو، تیگارد موتور و آریا دیزل از خودروسازان مطرحی هستند که در نمایشگاه خودرو مشهد و شیراز غایب بودند اما در هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر خواهند بود.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با تکمیل ظرفیت، یکی از کامل‌ترین نمایشگاه‌های خودرو خواهد بود که در سال جاری برگزار خواهد شد.

انتظار می‌رود هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان همچون دوره پیشین، شاهد معرفی محصولات جدید از سوی خودروسازان داخلی و خارجی باشد.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از ساعت ۱۱ تا ۱۹ روزهای ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه سال جاری در محل جدید نمایشگاه‌های اصفهان برگزار خواهد شد.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان

کد خبر 143585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha