۱۰ هزار محصول در پارکینگ ایران‌ خودرو خراسان موجود است / ظرف ۱۰ روز آینده موجودی خودروها در پارکینگ معقول می شود

معطل ماندن دو هزار دستگاه خودرو هایما S7 برای دریافت مجوز از اداره استاندارد، میزان موجودی خودرو در پارکینگ ایران خودرو خراسان را افزایش داده که این مجوز صادر شده و خودروها در فرآیند تجاری‌سازی و تحویل قرار گرفته‌ است.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل ایران‌ خودرو خراسان، با اعلام این خبر اظهار داشت: با رفع موانع، تحویل خودروها به مشتریان سرعت گرفته است.

بیژن زاهدی فر با بیان اینکه موجودی فعلی پارکینگ ایران‌ خودرو خراسان ۱۰ هزار دستگاه خودرو است که فاکتور پنج هزار و ۲۰۰ دستگاه از این تعداد صادر شده و در حال دریافت پلاک آن‌ها هستیم، تصریح کرد: روز پنج‌شنبه گذشته پلاک یک هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو را دریافت کرده‌ایم و حتی جمعه هم خودروها برای تحویل به مشتریان ترخیص شد.

به گفته وی، فرآیند تولید و تجاری سازی خودرو در ایران‌ خودرو خراسان با وجود این‌که مهلت مجاز ۱۱ روز تعیین شده، به میانگین هشت روز رسیده و بسته به شرایط تولید، خودرو به طور میانگین هشت روز در پارکینگ می‌ماند و از آن‌جا که تولید شرکت ایران خودرو خراسان روزانه به طور متوسط ۵۵۰ دستگاه است، لذا همواره چهار هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو در فرآیند تولید، تجاری‌سازی، شماره گذاری و فاکتور شدن در پارکینگ شرکت وجود دارد.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان اضافه کرد: برای این‌که بتوانیم خودروها را سریع‌تر به دست مشتریان برسانیم، ظرفیت دستگاه‌های حمل (تریلر) را از چهار به شش دستگاه افزایش می‌دهیم تا هر چه سریع‌تر پارکینگ شرکت خالی شود و خودروها به دست مشتریان برسد.

وی افزود: از آنجا که تعداد تریلرها محدود و این موضوع در فرآیند بارگیری خارج از حیطه اختیارات گروه صنعتی ایران‌خودرو و خودروسازان است، لذا روی فرآیند و زمان حمل و نقل خودروها اثر می گذارد.

زاهدی فر در پایان خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا ۱۰ روز آینده موجودی خودروها در پارکینگ ایران خودرو خراسان به میزان معقولی برسد و خودروها هر چه سریع‌تر به مشتریان واگذار شود.

کد خبر 143592

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha