تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال به مصاف سایپایدک رفت

در آستانه روز تربیت بدنی و ورزش مسابقه فوتبال بین تیم منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال با تیم منتخب سایپایدک در سالن ورزشی سازمان خدمات پس از فروش سایپا برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، در این دیدار که با حضور حسین شهریاری و حسین خبیری اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، حسن روشن، حسین فرکی، سعید عزیزیان، محمود خوراکچی، علیرضا منصوریان، سهراب انتظاری، اسماعیل حلالی، هادی شکوری، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، مهدی امیرآبادی، علیرضا نیکبخت واحدی و اشپیتیم آرفی برگزار شد، تیم فوتبال منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال به مصاف تیم فوتبال سایپایدک رفت و این دیدار در پایان با برتری تیم منتخب پرسپولیس و استقلال به پایان رسید.

پیش از آغاز این مسابقه، مجتبی معظمی مدیرعامل سایپایدک در سخنانی با اشاره به نقش مهم ورزش در سلامت و نشاط فردی و تاثیر آن در شؤون مختلف زندگی، گفت: سازمان خدمات پس از فروش سایپا برای داشتن مجموعه‌ای با نشاط و پویا، توجه ویژه‌ای به فعالیت‌های ورزشی کارکنان و فراهم کردن زمینه‌های آن کرده است.

وی ادامه داد: کارکنان، سرمایه‌های اصلی سازمان هستند و برای رشد و پرورش این سرمایه‌ها باید به سلامت بدن و روان آنها توجه ویژه شود. در همین راستا یکی از برنامه‌های مهم ما برای تحقق اهدافی که در نظر گرفته‌ایم، توجه ویژه به نیروی انسانی و همچنین خانواده‌های آنان است.

مدیرعامل سایپایدک افزود: موفقیت‌های اخیر سازمان مانند کسب رتبه یک در خدمات پس از فروش و اخذ گواهینامه شرکت دانش بنیان نوآور، مرهون تلاش‌ها و زحمات همه کارکنان است که باید برای حفظ این روند و کسب موفقیت‌های بیشتر، ضریب بهره‌وری کارکنان افزایش یابد.

معظمی نقش ورزش در افزایش بهره‌وری کارکنان را با اهمیت دانست و گفت: ورزش و فعالیت‌های بدنی مقدمه فعالیت‌های ذهنی و زمینه‌ساز ابتکار و خلاقیت است. با توجه به این رویکرد، سایپایدک از شرکت‌های فعال در زمینه ورزش کارگری است و در رشته‌های مختلف ورزشی دارای عنوان و نشان قهرمانی است و این روحیه قهرمانی به عرصه کار و خدمت به مشتریان گروه خودروسازی سایپا نیز سرایت کرده است.

در ادامه این مراسم، حسین فرکی مربی و پیشکسوت فوتبال، در سخنانی اهمیت اخلاق در ورزش قهرمانی را یادآور شد و گفت: رویکرد و توجه سازمان‌هایی همچون سایپایدک به ورزش، مایه مباهات است. بسیاری از استعدادهای ورزشی ما در چنین سازمان‌هایی تکامل پیدا می‌کنند و باید این فرهنگ در تمام ارکان جامعه گسترش یابد چراکه اگر ورزش و اخلاق ورزشی در همه مراحل زندگی جریان داشته باشد، جامعه‌ای سالم و تکامل یافته خواهیم داشت.

تیم سایپایدک

در ادامه این مراسم با اهداء گل و لوح تقدیر از زحمات پیشکسوتان فوتبال در عرصه قهرمانی و پرورش استعدادهای ورزشی قدردانی شد.

کد خبر 143629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha