کد خبر 143639
۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۶
مالکان تیگو۷پرو در تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس

مالکان خودرو تیگو۷پرو در تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس حاضر شدند.

به گزارش پرشین خودرو، تنیس به عنوان یک فعالیت ورزشی شناخته شده با قدمتی حدود ۱۵۱سال توانسته است هواداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب نماید. ورزش تنیس یکی از بهترین ورزش ها برای بهبود متابولیسم و افزایش قدرت عضلات و انعطاف پذیری بدن می باشد.

کمپانی های مطرح بین المللی نظیر مرسدس بنز و ب ام و و کادلیاک همواره از حامی های اصلی برگزاری تورنمنت های تنیس در سراسر جهان بوده اند. این شرکت ها در مسابقات سطح بالا نظیر مسابقات ویمبلدون و اوپن یو اس و اوپن فرانس حضور جدی و سازنده ایی داشته اند.

 تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس

چابکی و استقامت جزیی از خصوصیات یک بازیکن برنده می باشد. انتخاب ابزار مناسب نیز به برای موفقیت ضروری می باشد.

تیگو۷ پرو کراس اوور قابل اعتماد و محبوب بازار ایران یک ابزار مناسب برای سبک زندگی ماجراجویانه و چابک می باشد به مانند یک راکت عالی در رقابت تنیس یکی از عوامل برد بازیکن می باشد.

توجه به نیازهای سبک زندگی خانواده فونیکس همیشه از اولویت های این برند پریمیوم و محبوب می باشد که با نگاهی به کارنامه عملکرد فونیکس در حوضه مشتریان میتوان  به برگزاری رویداد های جذابی نظیر مسابقات اختصاصی گلف و بولینگ و انجمن های تکنولوژی و ... اشاره داشت.

 تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس

برند فونیکس در آخرین رویداد ویژه مالکان این برند برای دومین بار لیگ تنیس تیگو ۷ پرو را در مجموعه تنیس هتل اسپیناس پالاس تهران با موفقیت برگزار کرد. در این رویداد اختصاصی شرکت کنند گان به رقابت با یکدیگر پرداخته و نفرات اول تا سوم پس از ساعت ها رقابت مشخص شده و کاپ قهرمانی فونیکس را از آن خود کرده اند.

 تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس

همچنین گفتنی است یکی از نقات قوت تورنمنت اختصاصی فونیکس توجه به خانواده و سلامت خانواده می باشد که در این راستا دوره آموزش تهیه نوشیدنی و ماکتل سالم و سپس مسابقه میان شرکت کنند گان خانم برگزار شد. ایستگاه بررسی سلامتی فونیکس هم جز جدا نشدنی رویداد های ورزشی این برند پریمیوم می باشد.

فونیکس براساس تعهد به نیازهای جامعه مدرن امروزی، همواره به بازخورد و نظرات مالکان تیگو۷پرو برای تحقیق و توسعه به منظور معرفی نسخه های جدیدتر این مدل برای معرفی در بازار ایران در آینده مصمم می باشد.

 تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس

کد خبر 143639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha