ثبت سفارش ۲۰۰ خودرو تمام برقی برای شهرداری / سایپا، خودرو تویوتا صفر کیلومتر هم وارد می کند

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: فرآیند واردات خودروهای وارداتی در سایپا منظم شده است به طوری که ۲۰۰ خودرو تمام برقی برای شهرداری تهران ثبت سفارش شده و تا یک هفته دیگر به ایران خواهد آمد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدعلی تیموری، با اعلام این خبر اظهار داشت: در مرحله نخست ثبت نام خودروهای وارداتی، بیش از هفت هزار نفر خودرو چانگان را انتخاب کرده بودند که پس از تایید نهایی، به شرکت سایپا معرفی شدند.

به گفته وی، در مرحله اول قرار بود یک هزار و ۱۰۸ خودرو چانگان CS۳۵ پلاس وارد شود که فرآیند واردات آن انجام شده‌ و تاکنون ۵۷۰ دستگاه از این خودروها تحویل مشتریان شده است.

تیموری افزود: نکته مهم در واردات خودرو، اخذ مجوزهای لازم برای شماره گذاری است که شامل ۲۶ فرآیند می‌شود تا بتوانیم مجوز پلاک دریافت کنیم، خوشبختانه این امور اکنون تسریع شده است به طوری که می‌توانیم خودروهای چانگان را در سطح شهر مشاهده کنیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه متذکر شد: یک هزار و ۱۲۵ خودرو چانگان CS۵۵ پلاس هم وارد و فروش فوق العاده برای این خودرو نیز در هفته قبل با قیمت اولیه علی الحساب یک میلیارد تومان آغاز شد و قرار است  ۹۰ روزه این خودروها تحویل مشتریان دهیم.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای خودرو وارداتی پارس خودرو یعنی زوتی DL5 هم آغاز شده است، گفت: فرآیند واردات خودروهای وارداتی در سایپا منظم شده است به طوری که ۲۰۰ خودرو تمام برقی برای شهرداری تهران ثبت سفارش شده و تا یک هفته دیگر به ایران خواهد آمد.

تیموری درخصوص واردات خودروهای دست دوم نیز بیان کرد: به محض ابلاغ آئین نامه واردات خودروهای دست دوم، فرایند واردات این خودروها را نیز آغاز خواهیم کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه خودرو تویوتا کرولا ۲۰۲۳ جزو خودروهای دست دومی است که توسط سایپا وارد خواهد شد، خاطرنشان کرد: در نظر داریم صفر کیلومتر این خودرو را نیز وارد کنیم.

کد خبر 143724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha