آکادمی بین المللی ایمنی جاده ها، اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری تشکیل شد

آکامی بین المللی ایمنی جاده ها، اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری با تلاش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تشکیل و آغاز به کار کرد.

به گزارش پرشین خودرو، این آکادمی روز سه شنبه ۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در مراسمی با حضور محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نمایندگان استانی، کلوپ های ملی و کمیته های تخصصی حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون در تمامی استان های کشور افتتاح شد.

بر اساس هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده، از این پس از مربیان مورد تأیید فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) و مدرسین بین المللی از کشورهای خارجی برای به روزآوری آموزش ها و دوره های رانندگی و ایمنی جاده های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، دعوت می شود.

این آکادمی زیر نظر حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی فعالیت خواهد کرد و عملکرد آکادمی های استانی به صورت ماهانه مورد بازبینی و رصد قرار خواهد گرفت.

هدف از تشکیل آکادمی بین المللی ایمنی جاده ها، اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، حفظ جان کاربران راه ها و توسعه آموزش های اتومبیلرانی در میان اقشار مختلف جامعه است.

آکامی بین المللی ایمنی جاده ها، اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری

کد خبر 143810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha