پذیرش بدون نوبت بیماران «ام اس» در تعمیرگاه های ایران خودرو

بیماران دارای بیماری ام‌اس، بدون نوبت در تعمیرگاه‌ های مرکزی ایران‌ خودرو پذیرش می‌شوند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت همگام‌ خودرو و انجمن بیماران ام‌اس، در راستای بهبود کیفیت زندگی بیماران ام‌اس و به منظور استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی‌های مرکزی ایران‌ خودرو، با هدف ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

مدیرعامل شرکت همگام‌ خودرو با اعلام این خبر گفت: کمک به بیماران دارای ام‌اس در راستای انجام مسوولیت اجتماعی به‌ صورت جدی در دستور کار دارد و بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین شرکت همگام‌ خودرو و انجمن ام‌اس ایران، این شرکت متعهد شده است امکان دریافت خدمات تعمیراتی بدون اخذ نوبت در نمایندگی‌های مرکزی ایران‌ خودرو را فراهم کند.

امضای تفاهم نامه همگام‌ خودرو و انجمن بیماران ام‌اس

قاسم یوسفی زاده افزود: در مرحله نخست این طرح بیماران دارای ام‌اس می‌توانند با ارایه کارت انجمن ام‌اس از خدمات تعمیراتی بدون اخذ نوبت بهره‌مند شوند و در فازهای بعدی نیز برای کاهش دغدغه بیماران خاص، ارایه خدمات به تمامی این دست بیماران در نظر گرفته شده است که به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به رسالت نمایندگی‌های مرکزی در ارایه خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان ایران‌ خودرو، در نظر است با استفاده از ظرفیت‌های موجود، طرح‌هایی را برای توسعه و تسهیل خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه اجرا کنیم.

کد خبر 143873

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha