کدام خودروهای احتراق داخلی فونیکس به نمایشگاه بین المللی تهران رفت؟

فونیکس در نمایشگاه بین المللی تهران از شرکت‌کنندگان دعوت کرد که فراتر از بازدید، خود را در آینده حمل و نقل غوطه‌ور کنند.

به گزارش پرشین خودرو، در کنار نمایش تکنولوژی PHEV در تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید و پیش‌ نمایشی از تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید به عنوان محصول آینده این برند، برند فونیکس خودروهای احتراق داخلی خود را نیز در نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش گذاشت.

مدل‌های به نمایش درآمده نشان دهنده تلفیقی از فناوری پیشرفته، عملکرد بی بدیل و طراحی آوانگارد است که بر تعهد فونیکس به ایجاد نوآوری در چشم انداز خودرو تاکید می‌کند.

تیگو ۸ پرو مکس

تیگو ۸ پرو مکس - سمفونی قدرت و تطبیق پذیری

تیگو ۸ پرو مکس، به‌عنوان پرچمدار محصولات مبتنی بر موتورهای احتراق داخلی، با نمایش به عنوان یک شاسی بلند چهار چرخ محرک در کانون توجه قرار گرفته است.

تیگو ۸ پرو مکس، به یک موتور قوی ۲ لیتری TGDI مجهز است که تجربه رانندگی بی نظیری را در مسیرهای مختلف نوید می‌دهد. تلفیقی از طراحی و مهندسی پیشرفته در تیگو ۸ پرو مکس نشان دهنده تعهد فونیکس به تعریف مجدد معیارها در عملکرد است.

فونیکس اف‌ایکس

فونیکس اف‌ایکس - تجسم پویایی و جوانی

فونیکس اف‌ایکس نیز با جلوه‌هایی از آینده، اسپرت بودن و نشاط جوانی را روی چهار چرخ سوار کرده است، به‌ عنوان محصولی دیگر در غرفه فونیکس در کانون توجه قرار داشت.

خطوط براق و مشخصات آیرودینامیکی اف‌ایکس حسی از انرژی پویا را القا می‌کند و به کسانی که به دنبال هیجان در جاده هستند، یک تجربه رانندگی هیجان انگیز را نوید می‌دهد.

اف‌ایکس فراتر از یک وسیله نقلیه، در حکم یک جشن سرعت است. با نمایش فونیکس FX، این برند نبض نسل جدیدی را در بر می گیرد، جایی که هر حرکت یک ماجراجویی و هر سفر، یک بیانیه فردی است.

آریزو ۶ جی‌تی

آریزو ۶ جی‌تی - شکستن رکوردها با ظرافت مدرن

اما در خط مقدم ویترین فونیکس آریزو ۶ جی‌تی قرار دارد. سدانی که نه تنها رکورد سرعت را شکسته است، بلکه ظرافت را در حرکت تعریف می‌کند.

آریزو ۶ جی‌تی با سرعت شگفت انگیز ۷ ثانیه، با افتخار به عنوان سریع ترین سدان مونتاژ شده در ایران ایستاده است. فراتر از سرعت نفس‌گیر، این سدان دارای طراحی مدرن و تهاجمی است که چشم‌ها را به خود خیره می‌کند. آریزو ۶ جی‌تی با مجموعه کاملی از رادارهای کمک راننده پیشرفته (ADAS)، اوج ایمنی و فناوری پیشرفته را نشان می دهد و استاندارد جدیدی را برای سدان مدرن ایجاد می کند.

تیگو 7 پرو هیبریدی

در حالی که بخش مهمی از توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران به بررسی دستاوردهای فونیکس معطوف بود، آنها صرفاً شاهد نمایش خودروها نبودند و به سمت آینده رانندگی قدم ‌گذاشتند.

تعهد فونیکس به پیشبرد مرزهای برتری خودرو در تمام جزئیات مشهود است. از موتورهای قدرتمند گرفته تا طراحی های شیک و ویژگی های ایمنی پیشرفته. نمایشگاه مورد اشاره گواهی بر چشم انداز فونیکس بود - تعریف مجدد تجربه رانندگی و تعیین استانداردهای جدید برای صنعت.

کابین فونیکس

فونیکس از شرکت‌کنندگان دعوت کرد که فراتر از بازدید، خود را در آینده حمل و نقل غوطه‌ور کنند – آینده‌ای که در آن قدرت، سبک و نوآوری به‌ طور یکپارچه برای ایجاد تجربه‌ای مانند رانندگی با یکدیگر تلاقی می‌کنند.

دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو مرحله‌ای را نشان ‌داد که خودروهای احتراق داخلی فونیکس در کنار محصولات PHEV از این برند در مرکز صحنه قرار می گیرند و سفری به عصر جدیدی از درخشش خودرو را به نمایش گذاشتند.

کد خبر 143956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha