خدمات خودرویی در محل برای دارندگان خودروهای ایران خودرو اعلام شد(+جزئیات خدمات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی)

مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران از آمادگی کامل ناوگان امدادی این شرکت برای ارایه خدمات امدادی و سرویس‌های دوره‌ای، در محل مورد نظر مشتریان هم‌زمان با افزایش میزان آلاینده‌ها خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، هم‌زمان با افزایش آلاینده‌ها و آلودگی هوا در کلان شهرها، مدیرعامل امداد خودرو ایران از آمادگی کامل ناوگان امدادی این شرکت برای ارایه خدمات خودرویی در محل با هدف کاهش تردد خودروها در سطح شهر خبر داد.  

رضا گنجی، با اشاره به افزایش میزان غلظت آلاینده‌ها و ناسالم بودن هوا در کلان‌شهرها طی روزهای گذشته تشریح کرد: ارایه خدمات در محل برای مشتریان و هم وطنان از سوی امدادخودروایران، این فرصت را فراهم آورده تا هم وطنان در هر ساعت از شبانه روز، بدون نیاز به تردد در سطح شهر و در محل مورد نظر خود، خدمات این شرکت را دریافت کنند.  

مدیرعامل امدادخودرو ایران ادامه داد: خدمات سرویس در محل برای مشتریانی که فرصت مراجعه به نمایندگی را ندارند، امکان انجام سرویس‌های خودرو و همچنین بازدیدهای فنی فراهم شده تا بدون نگرانی از شرایط گارانتی خودرو، سرویس‌های مورد نیاز را با استفاده از قطعات استاندارد و مورد تایید خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) دریافت کنند. سرویس‌های ادواری خودرو شامل تعویض روغن، فیلترها، لنت ترمز، شمع، تسمه تایم، هرزگردها و غیره است که این خدمات توسط امدادگران متبحر امداد خودروایران در محل مورد نظر مشتری انجام می‌شود تا کم‌ترین صرف زمان و هزینه را برای مشتری به دنبال داشته باشد.

گنجی افزود: انجام خدمات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی و راه‌اندازی خودرو در محل، اولویت خدمات این شرکت است و در صورت نیاز به حمل خودرو این خدمت در قالب خدمات عمومی برای تمام مشتریان فراهم آمده است.  

به گفته وی، خدمات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی شامل تعویض قطعاتی مانند رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام، تعویض باتری، تعویض روغن، خدمات مربوط به قفل و سوییچ خودرو و همچنین تعویض شیشه است که مشتریان براساس نیاز خودروی خود، در محل و زمان موردنظرشان دریافت می‌کنند.

براساس این گزارش، خدمات عمومی به مشتریان، به برند خاصی محدود نبوده و شامل حمل استاندارد خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه یا نمایندگی، تعویض باتری و باتری کمکی، سوخت رسانی، باز کردن درهای خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس است که برای خودروهای سواری، فارغ از برند کارخانه سازنده خودرو انجام می گیرد.

خاطرنشان می شود که شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com به همراه اپلیکیشن تلفن همراه ایساکو آماده ارایه خدمات امدادی شبانه روز به هم وطنان در سراسر کشور است.

کد خبر 144106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha