جزئیات کمپین خانواده کوشا خودرو اعلام شد /مالکان خودروهای کیا بخوانند

کوشا خودرو با هدف رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات ویژه، کمپین خانواده کوشاخودرو را آغاز می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، کمپین خانواده کوشا خودرو که از ۲۰ آذرماه جاری آغاز می‌شود برای تمامی دارندگان خودروهای کیا قابل استفاده خواهد بود.

یکی از امتیازات ویژه این کمپین، امکان بازدید رایگان از ۲۰ نقطه مهم خودرو است. در کمپین کوشا خودرو این امکان به مشتریان ارائه می‌شود تا از وضعیت فنی خودروی خود مطلع شوند و درذصورت نیاز اقدام به تعمیر و رفع ایراد کنند.

بازدید رایگان شامل موارد ذیل می‌شود:

  • عیب یابی سیستم های الکترونیکی
  • موتور و گیربکس
  • سیستم گرمایش
  • سیستم تعلیق و ترمز
  • تست مایعات و روانکارها
  • سیستم روشنایی داخلی و خارجی

علاوه بر این، کوشا خودرو با ایجاد باشگاه مشتریان، امتیازات ویژه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد که با حضور در کمپین و عضویت در این باشگاه، می‌توانند از تخفیف‌ها و خدمات ویژه ای برخوردار شوند.

کوشا خودرو با هدف آسایش خیال مشتریان، خدمات امداد جاده ای را به کسانی که در کمپین فوق شرکت نمایند و حائز شرایط ورود به باشگاه مشتریان کوشا خودرو باشند ارائه می دهد که این خدمات عبارتند از:
۱. حمل خودرو در شهر
۲. حمل خودرو در جاده
۳. تعویض لاستیک پنچر
۴. سوخت رسانی: در صورت تمام شدن سوخت خودرو در سطح شهر و جاده ( به غیر از محل سکونت و محل کار ) امداد کوشا خودرو برای تامین سوخت به محل توقف خودرو اعزام می‌شوند.
۵. تعویض باطری / اتصال باطری به باطری: در صورت معیوب شدن باطری، امداد کوشا خودرو باطری را تعویض و یا اتصال باطری به باطری می نماید. هزینه باطری در صورت خارج بودن آن از زمان پوشش گارانتی بر عهده مشتری می‌باشد.

کمپین خانواده کوشاخودرو و خدمات امداد جاده ای ارائه شده توسط شرکت کوشا خودرو نشان از تلاش و تمرکز این شرکت بر رضایت مشتریان و ارائه خدمات آن دارد.

مشتریان می‌توانند با استفاده از این خدمات، با آسودگی و اطمینان خاطر از رانندگی خود لذت ببرند.

کد خبر 144133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha