اولین خودرو وارداتی کیا تحویل مشتری شد / تحویل خودرو کیا سلتوس (+قیمت نهایی سلتوس)

شرکت کوشا خودرو اولین خودرو وارداتی کیا یعنی خودرو کیا سلتوس را تحویل مشتری خود داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، صبح امروز در مراسمی، خودرو کیا سلتوس به عنوان اولین خودرو وارداتی کیا از سوی شرکت کوشا خودرو تحویل مشتری این محصول(آقای تقی خانی) شد.

قیمت علی الحساب خودرو کیا سلتوس یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بدون احتساب مالیات، عوارض، اسقاط، بیمه، هزینه باربری و … در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اعلام شده بود و امروز قیمت نهایی این خودرو، ۲ میلیارد و ۶۲۴ میلیون تومان اعلام شد.

گزارش تصویری این مراسم را در اینجا ببینید

خودرو کیا سلتوس از یک موتور ۴ سیلندر خطی با ۱۶ سوپاپ به حجم ۱۶۰۰ سی سی بهره می برد که دارای ۱۲۱ اسب بخار قدرت و ۱۵۴ نیوتن متر گشتاور است.

طول، عرض و ارتفاع خودرو کیا سلتوس به ترتیب ۴۳۱۵، ۱۸۰۰ و ۱۶۲۰ میلی متر می باشد، حجم باک بنزین در این خودرو ۵۵ لیتر و فضای صندوق آن ۴۳۳ لیتر است.

میزان مصرف سوخت ترکیبی در کیا سلتوس ۶.۹ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است و این محصول از یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته بهره می برد.

سیستم تعلیق جلو در سلتوس، مک فرسون و عقب اکسل محور پیچشی با فنر مارپیچی است.

خودرو کیا سلتوس به سیستم ترمز ضد قفل ABS، جلو و عقب دیسکی و ترمز دستی برقی EPB تجهیز شده است و همچنین از سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل کمکی حرکت در سربالایی، سیستم مدیریت پایداری خودرو، ترمز کمکی فشار مضاعف و کروز کنترل اتوماتیک بهره می برد.

در ادامه کاتالوگ خورو کیا سلتوس را با یکدیگر مرور می کنیم:

کاتالوگ خورو کیا سلتوس

کاتالوگ خورو کیا سلتوس

یادآور می شود که صبح امروز خودرو کیا سلتوس، اولین خودرو وارداتی کیا در نمایشگاه مرکزی کوشا خودرو تحویل مشتری این محصول شد.

کد خبر 143966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha