ایران خودرو با ۱۵۰۰ ناوگان امدادی در طرح زمستانی ۱۴۰۲ حاضر شد (+جزییات خدمات امدادخودروایران)

امدادخودروایران با ۱۵۰۰ ناوگان امدادی و امدادگران آموزش دیده و فنی در ۱۱ دفتر منطقه‌ای در سراسر کشور آماده خدمات‌رسانی به هم‌وطنان در رزمایش طرح زمستانی ۱۴۰۲ است.

به گزارش پرشین خودرو، ناوگان امدادی گروه صنعتی ایران خودرو در کنار سایر ارگان‌های خدمات‌رسان با تجهیز سبد امدادی (ویژه زمستان)، آمادگی کامل خود را در طرح زمستانی پلیس راهور فراجا و با هدف رفع نقص فنی خودروها و کاهش حوادث احتمالی در زمان بحران و بارش برف و باران، اعلام کرد.

طرح رزمایش زمستانه پلیس راهور از ۲۰ آذر ماه در سراسر کشور آغاز شده است. این طرح با همکاری تمامی ارگان‌های امدادی و پلیس و هلال احمر و غیره به ‌منظور پیش‌گیری از سوانح، کمک به تسهیل عبور و مرور و همچنین تامین امنیت در راه‌های کشور تا ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

امدادخودروایران با ۱۵۰۰ ناوگان امدادی و امدادگران آموزش دیده و فنی در ۱۱ دفتر منطقه‌ای در سراسر کشور آماده خدمات‌رسانی به هم‌وطنان بوده و خدمت «سرویس در محل» امدادخودرو ایران نیز آماده انجام بازدیدهای فنی و سرویس‌های قبل از سفر هم‌وطنان در زمستان است.

با توجه به آغاز فصل بارندگی و سردشدن هوای بسیاری از شهرهای ایران، امدادخودرو ایران با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com و اپلیکیشن ‌تلفن همراه ایساکو به صورت شبانه‌روز در طول این طرح آماده خدمت‌رسانی به هم‌وطنان است.

ناوگان امدادی گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم رزمایش طرح زمستانی ‌پلیس راهور فراجا با هدف اعلام آمادگی ترافیکی و ایمنی جاده‌های کشور، بیستم آذرماه در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع)، حضور یافته بود.

کد خبر 144182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha