کلاس آموزشی مدیرعامل سایپا برای مدیران عامل شرکت های این گروه خودروسازی (+جزئیات)

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا برای مدیران عامل شرکت های این گروه، کلاس آموزشی برگزار خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، کلاس مدیریت نوین نگهداری و تعمیرات جامع (TPM) از سوی محمدعلی تیموری مدیرعامل گروه خودروسازی سازی تدریس شد.

این کلاس آموزشی با هدف آشنایی مدیران و مهندسان با روندهای نوظهور و نوین نگهداری و تعمیرات جامع و همچنین مروری بر شاخص‌های مهم و اثرگذار در  صنعت خودرو برگزار شد. در این کلاس آموزشی که طی ۱۰ جلسه مستمر برگزار شد، معاونان و مدیران حوزه نگهداری و تعمیرات شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا حضور فعال داشتند و مدیرعامل گروه، ‌سرفصل‌هایی مفاهیم نوین TPM را ارائه کرد.

در این کلاس مفاهیمی چون مدل‌های نوین تعالی سازمانی، کاربرد شاخص OEE (این شاخص مخفف عبارت Overall Equipment Effectiveness است که در فارسی اثربخشی کلی تجهیزات یا اثربخشی جامع تجهیزات ترجمه شده، یک شاخص کلیدی است که با بهره‌گیری از نرخ کیفیت محصولات تولید شده، نرخ عملکرد دستگاه و نرخ در دسترس بودن دستگاه، اتلاف‌های مربوط به ماشین‌آلات را شناسایی کرده، تحت کنترل قرار می‌دهد و موجب کاهش ضایعات و افزایش بهره‌وری ماشین‌آلات می‌شود.)، رهبری سازمانی و تحلیل عوامل مختلف در فرایند تولید به همراه نمونه‌های کاربردی و عملی در گروه، ‌توسط مدیرعامل سایپا آموزش داده شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ‌ کلاس یاد شده برای مدیران عامل شرکت‌های گروه نیز برگزار خواهد شد.

یادآور می شود: محمدعلی تیموری، دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در رشته مدیریت صنعتی و دارای کارشناسی ارشد MBA است.

کد خبر 144426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha