متقاضیان پژو پارس، باید خودرو سورن یا پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای انتخاب کنند

مدیر عملیات فروش ایران‌ خودرو از پیشنهاد این شرکت به متقاضیان پژو پارس برای جایگزینی این خودرو با خودرو سورن و پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، کیوان پناهی، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به الزام اجرای استانداردهای ۸۵گانه در خودروهای تولیدی و عدم توانایی پلتفرم (بن‌سازه) محصول پژو پارس در تطابق با استانداردها، به متقاضیان پیشنهاد شده تا این محصول را با دیگر خودروهای ایران‌ خودرو که مطابق با استانداردهای ۸۵ گانه است جایگزین کنند.

وی با بیان این‌که، گروه صنعتی ایران‌ خودرو در راستای احترام به متقاضیان برای خرید خودرو، شرایط خرید سایر محصولات دارای استانداردهای ۸۵گانه را برای متقاضیان پارس فراهم کرده است، تصریح کرد: پیشنهادهای ارایه شده شامل سورن و پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای از منظر کلاس ابعادی و مطلوبیت بازار نزدیک به پارس هستند.

پناهی ادامه داد: ایران‌ خودرو با حفظ حقوق مشتریان، براساس اولویت‌های سامانه یکپارچه متقاضیان را فراخوان می‌کند تا هر یک از آنان براساس زمان واریز وجه در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.

به گفته وی، ایران‌ خودرو، در راستای ایجاد شرایط مناسب پرداخت وجه خودرو برای متقاضیان، با وجودی‌که تمامی خودروهای این شرکت دارای تفاوت قابل توجهی با قیمت حاشیه بازار هستند، امکان پرداخت بخشی از وجه خودرو به صورت اقساطی را فراهم کرده است.

کد خبر 144662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha