بانک ایران زمین به مجامع عمومی فوق العاده می رود (+دستورات جلسات)

مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ایران زمین برای تصویب صورت های مالی سال ۱۳۹۷، اصلاح اساسنامه و تصویب صورت های مالی سال ۱۳۹۸ روز یکشنبه مورخ ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۲ تشکیل خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بانک ایران زمین به شماره ثبت ۳۹۹۲۷۹ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۵۰۳۰۷۹ (شرکت سهامی عام)، برای تصویب صورت های مالی سال ۱۳۹۷، رأس ساعت ۱۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ در محل تهران، خیابان دروس، میدان هدایت، خیابان شادلو، پلاک ۱۴ تشکیل می شود. لذا، از تمام سهامداران، وکلاء یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می شود تا در این جلسه حضور به هم رسانند.
دستور جلسه:

استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹.

بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹.

انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های بانک.

انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل و تصویب جبران خدمات بازرس و حسابرس برای سال مالی ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱.

سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده می باشد.

براساس این گزارش، مجمع عمومی فوق العاده شرکت بانک ایران زمین به شماره ثبت ۳۹۹۲۷۹ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۵۰۳۰۷۹ (شرکت سهامی عام)، به منظور اصلاح اساسنامه، رأس ساعت ۱۶:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰در محل تهران، خیابان دروس، میدان هدایت، خیابان شادلو، پلاک ۱۴ تشکیل می شود. لذا، از تمام سهامداران، وکلاء یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می شود تا در این جلسه حضور به هم رسانند.

دستور جلسه:

اصلاح مواد ۶۱ و ۶۲ اساسنامه با توجه به مفاد بخشنامه شماره ۰۱/۲۸۸۵۸۲ مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران؛

سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

این گزارش می افزاید: مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بانک ایران زمین به شماره ثبت ۳۹۹۲۷۹ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۵۰۳۰۷۹ (شرکت سهامی عام)، برای تصویب صورت های مالی سال ۱۳۹۸، رأس ساعت ۱۷:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰در محل تهران، خیابان دروس، میدان هدایت، خیابان شادلو، پلاک ۱۴ تشکیل می شود. لذا، از تمام سهامداران، وکلاء یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می شود تا در این جلسه حضور به هم رسانند.

دستور جلسه:

استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹

بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹

انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های بانک.

سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده می باشد.

ضرورت دارد، تصویر برابر با اصل وکالت نامه رسمی سهامداران (ممهور به مهر برجسته دفاتر اسناد رسمی) و اصل معرفی نامه نمایندگان سهامداران حقوقی (ممهور به مهر شرکت با درج شماره ثبت و شناسه ملی در متن معرفی نامه) روز کاری قبل از تاریخ تشکیل مجمع عمومی عادی، برای تأیید اصالت مستندات به اداره سهام و مجامع بانک به آدرس تهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۸۷، طبقه اول، واحد یک تحویل شود.

ضمناً برگ ورود به جلسه نیز از ساعت ۱۳:۰۰ همان روز در محل برگزاری مجمع با اخذ مدارک مربوطه صادر خواهد شد (ارائه اصل کارت ملی برای سهامداران حقیقی، نمایندگان سهامداران حقوقی و وکلای سهامداران الزامی می باشد).

پخش همزمان برگزاری جلسات مجمع از طریق صفحه مجازی بانک ایران زمین به آدرس www.izbank.ir نیز انجام خواهد شد.

کد خبر 144725

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha