برندگان آیپد در جشنواره تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید مشخص شد (+اسامی)

با اتمام مدت زمان شرکت در جشنواره تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید، قرعه‌کشی ۲۰ دستگاه آیپد مدل ۲۰۲۲ از سوی برند فونیکس NEV برگزار و نفرات منتخب مشخص شدند.

به گزارش پرشین خودرو، برند فونیکس NEV در راستای قدردانی از مشتریانی که در بازه زمانی ۲ بهمن تا ۵ اسفند اقدام به ثبت نام و خریداری تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید کرداند، قرعه کشی جشنواره جوایز نفیس ۲۰ دستگاه آیپد را به طور زنده در فضای مجازی برگزار کرد که در نهایت اسامی نفرات منتخب این جشنواره مشخص شد. 

برنده‌های این جشنواره به عنوان اعضای جدید خانواده تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید در هنگام دریافت خودروی ثبت نامی، آیپدهای خود را هم تحویل خواهند گرفت.

اسامی نفرات منتخب جشنواره تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید و ۲۰ دستگاه آیپد به این شرح است: 

۱. فرانک فاضلی ۲. عزیزالله ابراهیمی ۳. حسین عباسی ۴. شکیبا دادگر ۵. فریبرز هوشیار ۶. المیرا حیدری ۷. عزیزه توحیدی ۸. فرید فائق ۹.محمد رستمی ترکانی ۱۰. نگین عبداللهی ۱۱. داراب ناظمی ۱۲. رضا رئیسی ۱۳. رسول عبدل‌وند ۱۴. امیرپیمان مشرف ۱۵. طاهره کریمیان محمدآبادی ۱۶. کاظم چرخ ‌انداززاده ۱۷. مهران اسدالله‌نژاد ۱۸.داریوش محمدی ۱۹. مجتبی رضاعلی ۲۰. ادریس خضرنژاد.

اهدای ۵ سفر دو نفره به دبی 

در ادامه این جشنواره زرین، ۵ نفر از ثبت نام کنندگان خوش شانس فونیکس تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید به قید قرعه صاحب بلیت سفر به دوبی خواهند شد که می توانند به همراه یکی از اعضای خانواده خود راهی این سفر شوند. 

تجربه زندگی به سبک پایدار و استفاده از خودروها و تکنولوژی‌های همگام با محیط‌زیست، بهاری به‌یادماندنی را برای خریداران خودروهای تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید به ارمغان می‌آورد.

قرعه کشی این بخش از جشنواره فونیکس NEV به زودی برگزار می‌شود که نشان از قدردانی و وفاداری برند فونیکس به مشتریان جدید خود دارد و این جشنواره آغازی بر همراهی چندین ساله از لحظه ثبت نام تا خلق تجربیات جدید و پشتیبانی در سفرها دارد. 

فونیکس NEV خالق تجربیات جدید

تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید به عنوان اولین خودرو پلاگین هیبرید مونتاژی در ایران با سطح جدیدی از امکانات و پیشرانه‌های الکتریکی و بنزینی که کارایی، راحتی و آرامش را در عصر جدید رانندگی به ارمغان آورده، زمینه ساز تجربیات جدید در سفرهای شهری و مسافرت‌ها خواهد بود. 

برند فونیکس NEV پایه‌گذار فصل جدیدی از ارتباط متقابل میان تولید کننده و مصرف کننده است که در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان خود، ضمن ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارائه ضمانت ۷ ساله یا ۲۰۰ هزار کیلومتری برای خودرو و باتری لیتیومی، با اهدای هدایایی نفیس، لحظات شاد و ارزشمندی را در اذهان اعضای خانواده این برند ثبت می‌نماید. 

این برند نوآورانه که همزمان با گسترش روز به روز دامنه محصولات خود، کلاس‌ها، سیمنارها و دوره‌های مختلف را برای عموم مردم برگزار می‌نماید تا علاقه‌مندان با اطمینان کامل عضویت در خانواده این برند را انتخاب نمایند.

کد خبر 144846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha