راه‌های دریافت خدمات در طرح نوروزی امداد کرمان موتور / استقرار خودروهای امدادی در ۱۲۰ نقطه از کشور

طرح ویژه نوروزی امداد کرمان موتور از ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ با ۱۲۰ پایگاه در سراسر کشور انجام می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، خودروهای امدادی کرمان موتور در نوروز ۱۴۰۳ در ۱۲۰ نقطه از راه های مواصلاتی و شهرهای ایران مستقر خواهند بود.

اعزام تکنسین‌های متخصص امدادی به مناطق و جاده‌های مواصلاتی پرتردد و استقرار کارشناسان پشتیبان در نمایندگی‌های سراسر کشور و دفتر مرکزی (شامل کارشناسان فنی و مهندسی، گارانتی، انبار قطعات یدکی و پشتیبان مرکز تماس امداد خودرو) از دیگر اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و اطمینان خاطر به ایشان در سفرهای نوروزی است.

خدمات ارائه شده به مشتریان کرمان موتور شامل خدمات تعمیراتی، خدمات جابجایی و کمک به رانندگان در صورت بروز حادثه در جاده‌ها است.

همچنین خدمات سرویس در محل در ایام نوروز فعال است و مالکان خودروهای کرمان موتور می توانند با مراجعه به سایت بم خودرو و یا امدادخودرو کرمان نسبت به گرفتن نوبت اقدام کنند.

راه‌های ارتباطی از طریق سایت این شرکت به نشانی https://www.bamkhodro.com و یا صفحه امداد کرمان موتور در آدرس https://emdad.kermanmotor.com و همچنین با شماره تماس ۰۲۱۴۲۷۲۴ مقدور است. اپلیکیشن این شرکت از طریق سایت شرکت کرمان موتور یا سایت مایکت قابل دانلود است.

کد خبر 144866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha