تدابیر لازم برای تامین قطعات خودروهای سایپا در تابستان انجام شده است

مدیرعامل سایپایدک با توجه به افزایش حجم تقاضای قطعات یدکی در سه ماه دوم سال گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای تامین قطعات خودروهای سایپا هم در بازار و هم مشتریان شبکه نمایندگی‌ها انجام شده است.

به گزارش پرشین خودرو، اردلان حسینی، با بیان این مطلب از شکسته شدن رکورد فروش ماهیانه قطعات یدکی ۳۳ ساله شرکت سایپایدک خبر داد و اظهار داشت: براساس فرمایش رییس جمهور فقید کشورمان مبنی بر تلاش، کوشش و خدمت صادقانه و با همت تمامی همکاران و بر اساس دستور مدیرعامل گروه، رکورد ماهیانه فروش قطعات سایپایدک از ابتدا تاکنون، در اردیبهشت ماه سال جاری شکسته شد.

وی افزود: در راستای تحقق برنامه فروش قطعات یدکی و افزایش سهم سایپایدک از بازار، با تلاش و کوشش تمامی کارکنان و همدلی موجود در سازمان، موفق به ثبت بالاترین رکورد فروش قطعات یدکی در سایپایدک شدیم که قطعا این روند تا پایان سال رو به افزایش و ماهیانه مجددا شکسته خواهد شد.

حسینی ادامه داد: بالا بردن سطح کیفی خدمات در جهت رضایتمندی مشتریان با تامین به موقع قطعات ارتباط تنگاتنگی دارد و شرکت سایپایدک تمام توان خود را به کار گرفته است تا مشتری دغدغه‌ای برای تامین قطعات مصرفی خود نداشته باشد.

وی تاکید کرد: این میزان فروش بیانگر این واقعیت است که زنجیره فروش قطعات شرکت سایپایدک با برخورداری از سیستم دقیق توزیع و عرضه قطعات و همچنین با استفاده از شبکه‌ توانمند و منسجم، سهم بازار خود از قطعات یدکی را توسعه داده است.

مدیرعامل سایپایدک در ادامه بیان کرد: این میزان فروش مرهون تلاش و پشتکار همه همکاران و شبکه بزرگ نمایندگی‌ها و عاملیت‌های سایپایدک و تلاش همکاران در سایر بخش‌ها و شرکت‌های گروه سایپا به خصوص سازه گستر، زامیاد، سایپاپرس و ... است و بر این اساس سعی داریم تا با نیاز سنجی و تامین به موقع، مدیریت فروش قطعات یدکی، کنترل و نظارت مستمر بر بازار و بهره‌گیری از روش‌های انگیزشی فروش، رضایت خاطر مشتریان بیش از پیش تامین شود.

حسینی تاکید کرد: با توجه به افزایش حجم تقاضای قطعات یدکی در سه ماه دوم سال، پیش‌بینی‌های لازم برای تامین نیاز بازار و مشتریان شبکه نمایندگی‌ها انجام شده و از این بابت مشکلی برای تامین و توزیع قطعات یدکی خودروهای سایپا در بازار و شبکه نمایندگی‌ها وجود نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: به منظور رضایتمندی و ایجاد رضایت مردم عزیز ایران در عرصه خدمات برنامه‌هایی لحاظ کردیم که شاهد این تغییر و تحول در ماه‌های بعد خواهیم بود.

کد خبر 145202

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha