امداد خودرو سایپا و دلیل دریافت لوح سپاس مسئولیت پذیری اجتماعی سبز

در راستای تداوم حیات و تحقق منویات مقام معظم رهبری وبرداشتن گام های استوار برمبنای مدیریت سبز، تولید پاک و کم کربن در مسیر تولید با مشارکت مردم، لوح سپاس مسئولیت پذیری اجتماعی سبز به شرکت امداد خودرو سایپا تعلق گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، همزمان با روز جهانی و گرامیداشت هفته محیط زیست که با حضور مدیران عامل برتر شرکت های گروه خودروسازی سایپا در حوزه محیط زیست و با شعار سهم من در تداوم حیات برگزارشد؛ لوح سپاس مسئولیت پذیری اجتماعی سبز به علی راشدی مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا اعطا شد.

 مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا با اشاره به نقش موثر ناوگان خدمات امدادی در بدست آوردن این جایگاه در سطح شرکت های گروه خودرو سازی سایپا، کسب عنوان مسئولیت پذیری اجتماعی سبز را به همه امدادگران و خدمت رسانان و پرسنل پر تلاش این شرکت تبریک گفت.

گروه خودرو سازی سایپا در روز جهانی محیط زیست با تشکیل کمیته مسئولیت های اجتماعی، پرداختن به مباحث زیست محیطی را همانند سال های گذشته سرلوحه فعالیت های سال جاری خود قرار داده و شرکت امداد خودرو سایپا نیز در همین راستا با برنامه ریزی در حوزه محیط زیست و مسئولیت های اجتماعی این شرکت، همواره در تلاش است تا نقش موثری در این خصوص داشته باشد.

کد خبر 145345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha