کد خبر 66881
۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

پرشی خودرو: بازیکن مازاد استقلال با رقیب سنتی به صورت پنهانی قرارداد داخلی بسته تا بعد از فسخ قرارداد با استقلال راه پرسپولیس را در پیش بگیرد.

به گزارش«پرشین خودرو»،  گفته می‌شود بعد از بحث‌های کلی اعضای هیأت‌مدیره در خصوص مسائل مالی و نتایج اخیر وقتی صحبت‌ها به وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه کشیده شد افتخاری، مدیرعامل استقلال، وقتی با این سؤال حاضران مواجه شد که چرا رضایتنامه فرشید باقری صادر نمی‌شود؟ رو به حاضران در نشست گفت خبر دارد این بازیکن با پرسپولیس، رقیب دیرینه استقلال، توافق نهایی داشته و حتی پیش‌قرارداد هم امضا کرده است از همین‌رو مانع جدایی این بازیکن شده تا در صورت امکان جدایی فرشید باقری در راستای تقویت تیم و رسیدن به اهداف باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی رقم بخورد.
 
اعضای هیأت‌مدیره باشگاه استقلال وقتی با این واقعیت پنهان روبه‌رو شده به مدیرعامل باشگاه اعلام کردند اگر بنا به صدور رضایتنامه بازیکن مازاد است جنبه احتیاط در نظر گرفته شود تا باقری سر از تیم‌های رقیب درنیاورد از همین‌رو استقلالی‌ها در تلاش هستند این هافبک جوان را با یکی از نفرات مد نظر منصوریان در یکی از تیم‌های شهرستانی جابه‌جا کنند که گزینه اصلی هم مهرداد قنبری از ذوب‌آهن است.
 
 
 
 
منبع: خبر ورزشی

 

کد خبر 66881

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha