پیش فروش «ساندرو استپ وی» هفته آتی آغاز می شود

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: ثبت نام خودرو ساندرو استپ وی سایپا از هفته آینده آغاز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا تقی زاده با بیان مطلب فوق افزود: به منظور افزایش تقاضا و استقبال مشتریان، گروه خودروسازی سایپا اقدام به ثبت نام خودرو ساندرواستپ وی سایپا از هفته آینده خواهد کرد و به منظور سهولت در ثبت نام مشتریان کلیه واحدهای ذی ربط به حالت آماده باش می باشند.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا در این خصوص گفت: ساندرو استپ وی سایپا یکی از پرطرفدارترین تولیدات داخلی این شرکت است و از امکاناتی نظیر موتور پرقدرت، گیربکس اتوماتیک و ... برخوردار می باشد. با توجه به استقبال گسترده مشتریان در ثبت نام های  قبلی و تقاضای مکرر مشتریان محترم در سراسر کشور و نظر به برنامه ریزی های صورت پذیرفته در خصوص تولید این خودرو در سال 96، فروش این محصول از روز یکشنبه 24/11/95 ساعت 11 صبح آغاز خواهد شد.

تقی زاده با بیان تحویل به موقع تعهدات تمامی محصولات گروه خودروسازی سایپا در سال 95 از جمله "ساندرو استپ وی" سایپا افزود: تحویل ثبت نام خودرو مذکور در این شرایط از فروردین تا تیر ماه 96 است که بدلیل دسترسی و توزیع مناسبتر مشتریان در سطح کشور هر نمانیدگی دارای ظرفیت مشخص ثبت نام بوده و هر مشتری با یک کد ملی مجاز به ثبت نام تنها یک دستگاه خودرو می باشد که پس از تکمیل ظرفیت ثبت نامی، شرایط فروش مربوطه بسته خواهد شد.

وی افزود: هموطنان گرامی می توانند تنها از طریق سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانی www.saipagroup.ir  اقدام به کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام خودرو نمایند و با توجه به تقاضای بالای ثبت نام این خودرو در سطح کشور و افزایش مراجعه به سایت، پیش بینی های لازم در خصوص سهولت دسترسی مشتریان محترم صورت پذیرفته است.

همچنین مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماره تلفن 096770 پاسخگوی سئوالات مشتریان خواهد بود.

کد خبر 67840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha