افشای تصاویر جدیدترین خودروی «مک لارن» پیش از نمایشگاه ژنو+تصویر

پشین خودرو: تصویر سوپراسپرت جدید مک‌لارن به نام 720S که جایگزین مدل موفق 650S خواهد شد، قبل از نمایشگاه خودروی ژنو فاش شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در روزهای اخیر شاهد درز یک تصویر از سوپراسپرت جدید مک‌لارن در نشریه‌ی بلومبرگ بودیم که بلافاصله توسط مسئولان این نشریه حذف شد. ظاهراً نام این سوپراسپرت، مک‌لارن 720S خواهد بود و تصویر منتشرشده، نمای واضحی از این سوپراسپرت را قبل از نمایشگاه خودروی ژنو که در هفته‌ی جاری شروع خواهد شد، به نمایش می‌گذارد.

مک‌لارن 720S

سوپراسپرت جدید مک‌لارن، ترکیبی از عناصر متعدد طراحیِ سایر مدل‌های مک‌لارن را در خود گنجانده است که شامل بخش‌هایی از هایپرکار مک‌لارن P1 و انواع سری اسپرت این خودروساز است. 720S طراحی پهن‌تر و عریض‌تری با ظرافت و زیبایی، به همراه چراغ‌های LED باریک در عقب خودرو، به نمایش می‌گذارد. همانند سایر سوپراسپرت‌های مک‌لارن، 720S درهایی با مدل پروانه‌ای خواهد داشت که به نظر می‌رسد درها به سقف و یک‌سوم جلویی چارچوب در، متصل شده است.

با نگاهی به نمای بالایی خودرو، شاهد سقف شیشه‌ای بزرگی هستیم که تا انتهای خودرو ادامه یافته است و ظاهرا همانند 570GT، فضایی برای بار سرنشینان در نظر گرفته شده است که پشت صندلی‌ها قرار دارد؛ البته این امکان نیز وجود دارد که این شیشه‌ی بزرگ بخشی از پیشرانه‌ی ۸ سیلندر را نشان دهد یا شاید هر دو حدس به حقیقت بپیوندند.

مک‌لارن 720S

تصویر منتشرشده نگاهی اجمالی از داخل کابین 720S به نمایش می‌گذارد که نمایانگر سیستم سرگرمی به حالت عمودی و سبک پرتره (متمایل به سمت راننده) است که با رویکردی مینیمالیستی به سمت دکمه‌های کنترلی و صفحه‌ نمایش ادامه می‌یابد.

با توجه به نام 720S، می‌توان انتظار داشت که توان خروجی پیشرانه‌ی ۴ لیتری ۸ سیلندر با آرایش خورجینی که مجهز به توربوشارژرهای دوقلو است، ۷۲۰ اسب‌ بخار باشد. دو هفته قبل شاهد انتشار ویدیویی از جانب مک‌لارن بودیم که سوپراسپرت جدید این شرکت و پیشرانه‌ی آن را به نمایش می‌گذاشت؛ با توجه به این ویدیو که جایگزینی سوپراسپرت جدید این شرکت با 650S را تأیید کرد، سوپراسپرت جدید این شرکت، توانایی ثبت شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۷.۸ ثانیه دارد که سریع‌تر از شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت بسیاری از خودروهای معمولی است.

مک‌لارن 720S

مک‌لارن، هنوز اطلاعاتی از عملکرد 720S منتشر نکرده است؛ هرچند می‌توانیم در نظر بگیریم که خودروی جدید عملکردی مشابه 675LT خواهد داشت که شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت آن ۲.۹ ثانیه است. اطلاعات بیشتر از این خودرو، در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ که در هفته‌ی جاری برگزار خواهد شد، منتشر می‌شود.

کد خبر 69460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha