جشن همدلی پرشیاخودرو برگزار شد

پرشین خودرو: نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و در ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود و در ادامه فعالیت‌های خیریه‌ای که پیش از این نیز شاهد آن بودیم، در مراسم پایان سال خود میزبان مسئولین بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان و کمیته امداد امام خمینی (ره) بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، در تاریخ 20 اسفند ماه، هتل اسپیناس پالاس تهران میزبان جشن همدلی پرشیاخودرو بود. در این جشن که همزمان با مراسم پایان سال همکاران شرکت پرشیاخودرو برگزار شد، شاهد حضور کارمندان این شرکت و مهمانان ویژه و مسئولین بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان و کمیته امداد امام خمینی (ره) بودیم.

پرشیاخودرو با سابقه دیرینه در زمینه امور خیریه، اخیرا در اوایل اسفند ماه به‌عنوان یکی از اسپانسرهای اصلی جشنواره عیدانه بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان حاضر شد که از تاریخ سوم اسفند ماه به مدت 3 روز برگزار شد. در این مراسم نیز پرشیاخودرو با دعوت از بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان و کمیته امداد امام خمینی (ره) به جشن همدلی خود، فصلی جدید از مسئولیت اجتماعی خود را با آن‌ها آغاز کرد.

علاوه بر این، در جشن همدلی پرشیاخودرو شاهد تقدیر از کارمندان نمونه سال این شرکت نیز بودیم. پاداش کارمندان نمونه شرکت پرشیاخودرو سفر به مرکز آموزشی BMW بود تا سطح بالایی از دوره‌های آموزشی تخصصی را تجربه کنند. حضور خواننده محبوب کشور آقای روزبه نعمت‌اللهی گرمای خاصی به این جشن بخشید. در کنار این مراسم، پرشیاخودرو چند دستگاه از نسل جدید BMW 730Li را نیز به نمایش گذاشته بود.

کد خبر 69923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha