کد خبر 70061
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
بهره‌برداری از ۵۹واگن و لوکوموتیو متروی تهران

پرشین خودرو: قالیباف اظهار امیدواری کرد که با همت انجام شده در شرکت واگن‌سازی تهران، بقیعه کارخانه‌های واگن‌سازی هم بتوانند با توجه به رشد توسعه مترو، در این زمینه به فعالیت جدی بپردازند.

به گزارش پرشین خودرو، محمدباقر قالیباف شهردار تهران امروز در مراسم بهره‌برداری از 59 دستگاه واگن و لوکوموتیو شرکت متروی تهران با اشاره به وجود روحیه جوانمردی جوانان بانشاط شرکت واگن‌سازی تهران، گفت: در حالی که همه روزه در شرایطی هستیم که کارخانه‌ها تعطیل می‌شوند و شرایط سخت شده است، اما شما توانسته‌اید در هر فصل و در 4نوبت واگن‌های ساخته شده در شرکت واگن‌سازی تهران را آماده و تحویل دهید.

قالیباف اظهار امیدواری کرد که با همت انجام شده در شرکت واگن‌سازی تهران، بقیعه کارخانه‌های واگن‌سازی هم بتوانند با توجه به رشد توسعه مترو، در این زمینه به فعالیت جدی بپردازند.

قالیباف شهردار تهران با اشاره به اینکه خط 6مترو تهران با طول 30کیلومتر و با پیشرفت 85درصدی در 18ماه به این مرحله رسیده است، سرعت رشد و توسعه مترو را قابل توجه دانست.

وی با تاکید بر اینکه کار نشد نداریم و خداوند نیرویی که به انسان داده است و با عظم و خلاقیت و خردورزی و ایمان هیچ کاری نیست که بر زمین بماند و بگوییم که ما نمی‌توانیم.

شهردار تهران با اشاره به انجام تست گرم متروی خط 7 تهران در صبح امروز گفت: در این مسیر چقدر مشکلات فنی داشتیم؛ جنس خاک و فرسودگی تاسیسات و ... همه از نکاتی بود که همه قانع شده بودند که این خط را در این مسیر و منطقه نسازیم،‌وی یک دلیل آن هم دلیل خدمت به مردم و با همت شما عزیزان کفایت کرد که این کار نشدنی در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام شود.


در ادامه آیین بهره‌برداری از 59 دستگاه واگن و لوکوموتیو قالیباف ادامه داد: درپایان سال 95 ما توانستیم 100 کیلومتر مترویی را که باید به نتیجه می‌رساندیم در خطوط 6، 7 و 8 به نتیجه برسانیم و با تست گرمی که امروز از خط 7 انجام شد از اواخر فروردین ماه، بهره‌برداری مسافرگیری از این خط شروع خواهد شد.

 

کد خبر 70061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha