کد خبر 102658
۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
«عاشقانه ۲» آماده ساخت است

پرشین خودرو: سعید جلالی از نگارش ۱۰ قسمت از مجموعه تلویزیونی «بی‌همگان» که قرار است برای شبکه سه سیما ساخته شود و همچنین آماده بودن طرح «عاشقانه ۲» برای کلید خوردن خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا،  سعید جلالی این روزها همراه علیرضا کاظمی‌پور مشغول نگارش «عاشقانه ۲» برای شبکه نمایش خانگی و «بی‌همگان» برای تلویزیون هستند. آنها نگارش سریال بی‌همگان را از سال گذشته آغاز کردند.

نویسنده سریال‌هایی همچون «آوای باران»، «دل نوازان»، «زمانه»، «خوش‌نشین‌ها» و ... از نگارش ۱۰ قسمت از مجموعه تلویزیونی «بی‌همگان» خبر داد و گفت: بعد از قسمت دهم، قرار است کار وارد مرحله‌ی پیش‌ تولید شود.

به گفته‌ این نویسنده، برزو نیک‌نژاد از گزینه‌های کارگردانی این مجموعه است و قرار است پس از سریال‌هایی چون «دردسرهای عظیم۱ و ۲»، «پنچری» و «قرعه» در این مجموعه که یک درام است، نگاهی جدی داشته باشد.

جلالی درباره‌ی قصه‌ مجموعه‌ی «بی‌همگان» توضیح داد: این قصه به جهت مخاطب‌شناسی از جذابیت‌هایی برخوردار است و جزو آن دسته از کارهایی است که مطرح کردن آن کمی جسارت می‌خواهد. این قصه طعنه‌هایی به شرایط اجتماعی دارد و در دل آن، درام روایت می‌شود.

این نویسنده یادآور شد: ملودرام اجتماعی «بی‌همگان» به تهیه‌کنندگی مهران مهام قرار است در ۵۰ قسمت ساخته شود و به پیش تولید نزدیک می‌شود. «بی‌همگان» درباره دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند اما مسایلی سر راهشان قرار دارد. بخش‌هایی از این سریال در دادگاه می‌گذرد و با مسائل قانونی در ارتباط است.

جلالی درباره‌ی آخرین روند ساخت سریال «عاشقانه۲» به کارگردانی منوچر هادی در شبکه‌ی نمایش خانگی گفت: در حال حاضر طرح این سریال آماده است و حتی قرار دادهای آن بسته شده است اما همه چیز به شرایط اقتصادی بستگی دارد. در واقع صلاح‌دید سرمایه‌گذاران این است که حدود دو ماه منتظر شرایط اقتصادی باشند.

وی گفت: «عاشقانه۲» در راستای همان فصل اول و ادامه‌ی آن محسوب می‌شود. بخشی از قصه به حضور بازیگران این مجموعه در فصل اول منوط است که در صورتی‌که در فصل جدید حضور نیابند قصه با تغییرات مواجه می‌شود.

جلالی نویسنده سریال‌هایی همچون «آوای باران»،‌ «آخرین بازی»، «دل نوازان»، «زمانه»، «خوش‌نشین‌ها»، «زن‌بابا»، «عاشقانه»، «سه پنج دو» و ... است که حضورش به صورت جدی در تلویزیون را با سریال «گیلعاد» سال ۸۶ به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده آغاز کرد. او فیلم سینمایی «شکلاتی» را هم نوشته است.

کد خبر 102658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha