روسیه تولید انبوه لیموزین آئوروس پوتین را آغاز می‌کند

پرشین خودرو: تولید انبوه خودروهای آئوروس، همان برند داخلی که برای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه لیموزین ساخته است، از اوایل ۲۰۲۱ آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، تولید انبوه خودروهای آئوروس، همان برند داخلی که برای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه لیموزین ساخته است، از اوایل 2021 آغاز می شود.

این خبر پس از دیدار دنیس مانتوروف، وزیر بازرگانی روسیه از کارخانه فورد سولرز در منطقه خاص اقتصادی آلابوگا در جمهوری تاتارستان توسط وزارت صنعت و بازرگانی این کشور منتشر شد. این خودروها در این کارخانه مونتاژ می‌شوند.

پس از تولید چندین خودروی آزمایشی آئوروس در 2020، انتظار می‌رود 360 خودرو از این مدل در سه ماهه اول 2021 تولید شود. ظرفیت تولید این کارخانه طبق برنامه تا 2022 تقریبا 5 برابر شده و به بیش از 1700 خودرو میرسد. این کارخانه بالاخره تا 2024 سالانه بیش از 5200 خودرو تولید خواهد کرد.

 

لیموزین


وزارت صنعت و بازرگانی روسیه اعلام کرد:« سیستم ربات این کارخانه امکان کارهای پیچیده فنی را فراهم می‌کند. ما از فناوری های تولید دیجیتال به علاوه فناوریهای واقعیت مجازی اتوماتیک استفاده می کنیم».

تولید خودروهای جدید ساخت روسیه که بخشی از یک پروژه با عنوان کورتژ هستند، طی مراسم تحلیف ریاست جمهوری پوتین در می 2017 با پرده برداری است یک لیموزین آغاز شد. این خودرو اولین بار برای مقامات روسیه طراحی شده بود و بعد تصمیم گرفته شد که در بازارهای خارجی و داخلی در اختیار عموم هم گذاشته شود.

علی رغم اینکه بیش از یک سال تا راه‌اندازی تولید انبوه آن باقی مانده، بیش از 600 خودرو با سفارش قبلی برای خودروهای لوکس روسیه ساخته شده است.

کد خبر 118890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha