جداشدن فرمان تسلا مدل Y برای دومین بار + جزئیات، فیلم و تصاویر

به تازگی مالک یک دستگاه تسلا مدل Y در توییتر تصاویری منتشر کرده که نشان می‌دهد فرمان خودروی تسلا مدل Y از جا درآمده است و مکاتبات وی با خدمات پس از فروش تسلا بی‌نتیجه مانده و باید هزینه تعمیر خودرو تسلا مدل Y را نیز پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، این روزها توئیتر تبدیل به تریبون بسیاری از افرادی شده است که در حالت عادی درخواست‌های آنان به نتیجه مطلوب نمی‌رسد.

نمونه‌ای از این اتفاق به توئیتی در خصوص محصولات تسلا بازمی‌گردد.

در روزهای گذشته یک کاربر توئیتر با انتشار توئیتی از بروز یک حادثه برای تسلا مدل Y خبر داد.

تسلا مدل Y

این توئیت که مستقیم خطاب به ایلان ماسک مالک تسلا نوشته شده حاوی تصاویر و فیلم‌هایی از حادثه جدا شدن فرمان تسلا مدل Y در زمان رانندگی بود. خوشبختانه این حادثه زمانی رخ می‌دهد که خودرو در ترافیک بوده و مالک می‌تواند خودرو را با خودروبر به مکانی امن انتقال دهد.

تصاویر توئیت و مکاتبات مالک تسلا مدل Y

البته این اتفاق برای خودروهای تسلا جدید نیست و پیش از این حداقل یکبار دیگر این حادثه در سال 2020 برای یک دستگاه سدان مدل 3 نیز رخ داده بود.

تسلا مدل Y

تصاویری که مالک تسلا مدل Y از این حادثه در توئیتر منتشر کرده است نشان می‌دهد که فرمان کاملا جدا شده و سیم‌کشی نیز آشکار شده است.

فیلم مالک تسلا مدل Y که از این حادثه منتشر شده است

مالک تسلا مدل Y تصاویری از مکالمه با سرویس خدمات پس از فروش شرکت تسلا را نیز منتشر کرده که نشان می‌دهد وی درخواست دریافت پول خودرو و بازگرداندن خودرو به شرکت شده است چرا که دیگر احساس امنیت نمی‌کند.

البته تسلا این درخواست را با صدور فاکتور هزینه تعمیرات تسلا مدل Y رد کرده است و تنظیم یک قرار ملاقات را پیشنهاد داده است.

تسلا مدل Y

با انتشار توئیت مالک تسلا از این مشکل، تسلا هزینه خدمات را حذف کرده است اما مسئولیت این اتفاق را بر عهده نگرفت.

پیش از این نیز در سال 2020 یک کاربر توئیتر تصاویری از جداشدن فرمان سدان تسلا مدل3 را به اشتراک گذاشته بود.

پس از آن حادثه، در مقاله‌ای از روزنامه نیویورک پست به نقل از یک نماینده تسلا اعلام شد که این حادثه به دلیل بازشدن یک پیچ رخ داده است اما مشخص نشد که این مشکل از تولید بوده است یا سهل‌انگاری مالک خودرو.

در خصوص حادثه تسلا مدل Y اما تا این لحظه اطلاعاتی منتشر نشده است.

کد خبر 141777

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha