مدیر امداد خودرو کرمان موتور:

اپلیکیشن امداد خودرو کرمان آغاز به‌ کار کرد

گسترش خدمات در محل با پیوستن KMC T8 به ناوگان امدادی کرمان موتور
کد خبر 142105
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱
اپلیکیشن امداد خودرو کرمان آغاز به‌ کار کرد

مدیر امداد خودرو کرمان موتور از آغاز به‌ کار اپلیکیشن امداد خودرو کرمان موتور خبر داد و گفت: با انتخاب پیکاپ KMC T8 به عنوان خودروی سرویس در محل، خدمات ارائه شده به امدادخواهان کرمان موتور گستره بیشتری پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بهزاد نجفی، در مراسم پیوستن پیکاپ KMC T8 به ناوگان امداد خودرو کرمان موتور با بیان این مطلب افزود: براساس برنامه‌های شرکت کرمان موتور، از این پس پیکاپ T8 به عنوان خودروی سرویس در محل امداد خودرو کرمان موتور به ارائه خدمات می‌پردازد.

امداد خودرو کرمان موتور

وی پیکاپ تی8 را به عنوان یک خودروی مکمل در کنار ناوگان خودروهای جک اس3 معرفی و اظهار داشت: پیکاپ KMC T8 با قفسه‌بندی جدید به ابزارآلات مخصوص تجهیز خواهد شد تا بتوانیم خدمات متنوع‌تری به خودروهای کرمان موتور ارائه کنیم.

نجفی زمان آغاز به‌ کار پیکاپ تی8 در ناوگان امدادی کرمان موتور را از نوروز امسال اعلام و تصریح کرد: تعداد 150 دستگاه پیکاپ تی 8 از ابتدای سال جاری وظیفه خدمات سرویس در محل کرمان موتور را در سراسر کشور انجام خواهد داد.

بهزاد نجفی مدیرعامل امداد خودرو کرمان موتور
بهزاد نجفی مدیر امداد خودرو کرمان موتور

مدیر امداد خودرو کرمان موتور، متوسط حضور در محل امداد خواه را 45 دقیقه در شهر و 65 دقیقه در جاده‌ها عنوان کرد و بیان داشت: انتظار داریم در سال جدید و با تجهیز ناوگان امدادی به خودروهای جدید بتوانیم به کاهش زمان امدادرسانی دست یابیم.

وی در ادامه حمل قطعات و ابزار بیشتر توسط پیکاپ T8 را عامل مهمی در افزایش سرعت ارائه خدمات به خودروهای کرمان موتور دانست و گفت: خدمات امداد خودرو کرمان موتور شامل خودروهای جک، لیفان، کی ام سی، جیلی و هیوندای‌های قدیمی و جدید می‌شود.

نجفی بیشترین ایراد خودروهای کرمان موتور را مربوط به برخی مشکلات برقی اعلام کرد و افزود: در صورت بروز ایرادات برقی خودرو به سرعت راه‌اندازی می‌شود و اگر مشکلات سنگین مانند موتور و گیربکس رخ داده باشد، براساس استاندارد کرمان موتور این خودروهای به نمایندگی مجاز حمل خواهد شد.

مدیر امداد خودرو کرمان در انتها از مشتریان کرمان موتور خواست برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرمان موتور با شماره 02142724 تماس بگیرند و خاطرنشان کرد: استفاده از خدمات امدادی غیرمجاز می‌تواند عواقب مالی و جانی سنگینی بر مالکان خودرو تحمیل کند.

کد خبر 142105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha