زمان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه خودرو مشهد اعلام شد

قدیمی‌ترین گردهمایی خودرویی شرق کشور برای بیست و سومین مرتبه در شهریورماه 1402 برگزار می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، استان خراسان رضوی به‌ عنوان یکی از استان‌های دارای اولین سایت تولیدی خودرو است که هر سه مرحله اصلی تولید یک خودرو را یک جا امکان‌پذیر کرده است، این استان همچنین دارای استعدادها و ظرفیت‌های بالا در تولید قطعات خودرو است به همین دلیل به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های قطعه‌سازی ایران نقش بسزایی در تولید خودرو دارد.

تجمیع بخش بزرگی از زنجیره تأمین و تولید خودرو در خراسان رضوی، نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد را به یکی مهم‌ترین رویدادهای خودرویی کشور و دارای اهمیت ویژه برای خودروسازان در سال‌های اخیر تبدیل کرده است.

شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد از سال 1372 تأسیس شده و از سال 77 با هدف توسعه صنعت نمایشگاهی کشور و تسهیل تبادلات تجاری در منطقه به بهره‌برداری رسیده است. این نمایشگاه که همواره نقش مؤثر و به سزایی در صنعت خودروهای سواری و تجاری در کشور داشته در یک مساحت نمایشگاهی 550 هزار مترمربعی، فضای حدود 30 هزار متری مسقف و 250 هزار متر فضای باز را برای برگزاری در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد. این مرکز در سال میزبان بیش از 60 نمایشگاه مختلف است و به‌ صورت میانگین بیش از یک‌ میلیون نفر در طول سال از این مرکز دیدن می‌کنند.

یادآور می شود که بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد قرار است از 9 تا 12 شهریورماه 1402 میزبان شرکت‌های خودرویی سبک و سنگین کشور باشد.

کد خبر 142462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha