خودروهای کرمان موتور زودتر از موعد به پذیرفته شدگان سامانه یکپارچه تحویل می شود

شرکت کرمان موتور از تحویل زودتر از موعد پذیرفته شدگان محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه نوبت پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت کرمان موتور برای پذیرفته شدگان نوبت پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳ در نوبت دوم سامانه یکپارچه، تمهیدات ویژه ای را اتخاذ کرد.

بر اساس اطلاعیه های پیشین، مهلت ثبت نام و تکمیل وجه نوبت پاییز دور دوم سامانه یکپارچه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۶ تیرماه تمدید شده است.

براساس این گزارش، تمدید مهلت ثبت نام کرمان موتور به علت درخواست مکرر واجدان شرایط و برای رفاه حال مشتریان صورت پذیرفته است.

متقاضیان نوبت زمستان تا پایان وقت اداری ۲۸ تیرماه و متقاضیان سال ۱۴۰۳ تا ۲۹ تیرماه مهلت تکمیل پروفایل و پرداخت وجه را خواهند داشت.

پرداخت وجه بر اساس قیمت های اعلامی شورای رقابت صورت خواهد پذیرفت و برنده شدگان علاوه بر خودروی مورد تقاضا، امکان تغییر و ثبت نام خودروی K۷ و S۵ را نیز خواهند داشت.
به این ترتیب کرمان موتور برای رضایت حداکثری مشتریان قصد دارد با بکارگیری تمام ظرفیت کارکنان و زیرساخت های شرکت، خودروهای مشتریان سامانه یکپارچه که محصولات شرکت کرمان را برگزیده اند، از ۹۰ تا ۱۲۰ روز کاری تحویل ایشان کند.

این اراده شرکت کرمان موتور فارغ از نوبت دهی سامانه یکپارچه بوده و حتی شامل حال مشتریانی که موعد تحویل آن ها برای سال ۱۴۰۳ می باشد، نیز ذکر شده است، می شود. بی تردید این اتفاق مستلزم تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان و کارگران خطوط تولید کرمان موتور بوده و گام بلندی در راستای تکریم مشتریان به شمار می آید.

کد خبر 143007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha