کد خبر 143526
۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹
رالی تور خودروهای تاریخی در مسیر پایتخت

رالی تور خودروهای تاریخی که در مسیر رفت و برگشت ایران- ترکیه در حال برگزاری است، روز پنجم مهر ماه به تهران می رسد.

به گزارش پرشین خودرو، رالی تور خودروهای تاریخی از ۲۷ شهریو ماه ۱۴۰۲ با شرکت ۱۳ دستگاه خودرو تاریخی از شهر مقدس مشهد آغاز شده و روز جمعه ۷ مهر ماه در این شهر پایان خواهد یافت.
در این رالی تور بین المللی که به مناسبت هفته گردشگری در حال برگزاری است، ۴۳ نفر با ۱۳ دستگاه خودرو تاریخی حضور دارند.
طبق برنامه ریزی های انجام شده، این گروه فردا ۵ مهرماه همزمان با روز جهانی گردشگری به تهران رسیده و پس از گردهمایی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از بخش ها و موزه های این مجموعه از جمله موزه خودروهای تاریخی و موزه برادران امیدوار بازدید خواهند کرد.
بازدید از مجموعه خودروهای پانسیون ۱۹۶۹، برگزاری نشست هم اندیشی فعالان حوزه خودروهای تاریخی و کلاسیک و بازدید فنی خودروهای حاضر در این رویداد توسط کارشناسان پانسیون ۱۹۶۹ از دیگر برنامه های این گروه در ادامه حضورشان در تهران خواهد بود.
شرکت کنندگان در رالی تور خودروهای تاریخی، پس از ترک استان خراسان رضوی از استان های خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی عبور کردند و با ورود به کشور ترکیه به شهر وان رسیدند. مسیر برگشت رالی تور بین المللی گردشگری خانوادگی خودروهای تاریخی، استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران و در نهایت شهر مقدس مشهد است.
براساس تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده و به منظور ارتقاء کیفیت برگزاری این رالی تور بین المللی، پزشک و کارشناس مکانیک این گروه را همراهی می کنند. همچنین هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان های مسیر به شرکت کنندگان انجام شده است.
رالی تور بین المللی گردشگری خانوادگی خودروهای تاریخی با همکاری و مشارکت انجمن وسیله های نقلیه تاریخی و حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان خراسان رضوی و پانسیون ۱۹۶۹ در حال برگزاری است.

رالی تور خودروهای تاریخی

کد خبر 143526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha