در پلتفرم سیگما، خودروهای کرمان موتور را بصورت آنلاین بخرید یا بفروشید

پلتفرم سیگما، به مشتریان خودروهای کرمان موتور شامل برندهای جک و KMC کمک می‌کند تا به طور آنلاین محصولات مورد نظر خود را مشاهده و خریداری کنند یا خودرو کرمان موتوری خود را آنلاین بفروشند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت کرمان موتور به تازگی پلتفرم هوشمند سیگما را معرفی کرده است. این پلتفرم که توسط شرکت مدیریت اطلاعات نوین ارگ (مانا) توسعه یافته است، به مشتریان امکان می‌دهد به طریقی ساده و موثر خودروهای کرمان موتور را خرید و فروش کنند.

سیگما یک پلتفرم اختصاصی است که به مشتریان خودروهای برندهای جک و KMC کمک می‌کند تا به طور آنلاین محصولات مورد نظر خود را مشاهده و خریداری کنند یا  خودروی کرمان موتوری خود را آنلاین بفروشند. سیگما در آینده نیز قابلیت‌های جدیدی را به منظور ارائه خدمات مکمل خودرویی اضافه خواهد کرد، از جمله بیمه، امداد خودرو و امداد جاده‌ای.

هدف اصلی کرمان موتور در توسعه پلتفرم سیگما، تسهیل فرآیند خرید یا فروش خودروها است. این پلتفرم یک منبع قابل اعتماد برای اطلاعات قیمت خودرو، مشخصات فنی و جزئیات حقوقی خرید و فروش خودروهای کرمان موتور است که تنش‌ها و مسائل مرتبط با فرایند خرید و فروش خودروهای صفر یا کارکرده به حداقلی کاهش می دهد.

پلتفرم سیگما

شرکت مدیریت اطلاعات نوین ارگ، با نام تجاری مانا، با تکیه بر تجربه و تخصص تیمی جوان و متعهد و مدیریتی با سابقه، پلتفرم سیگما را راه‌اندازی کرده است. پلتفرم سیگما مرجعی معتبر و تسهیل‌گر برای ارائه خدمات خرید یا فروش آنلاین تخصصی خودروهای صفر و کارکرده کرمان موتور است که با ارائه فرآیندی شفاف و امن برای معاملات آنلاین با نقدشوندگی سریع، تعویض خودروهای کارشناسی شده، همراه با قیمت‌گذاری دقیق و منصفانه، و امکاناتی دیگری مانند فروش اقساطی و  خرید اعتباری، راه حل‌های مطمئن و مطابق با نیازهای مشتریان را  ارائه می‌دهد.

بنابراین تضمین‌های مختلفی برای مشتریان کرمان موتور در قالب برنامه کاربردی در سیگما فراهم شده است. با مراجعه به سایت sigmatec.ir یا دانلود اپلیکیشن سیگما امکان استفاده از خدمات ارائه شده مقدور خواهد بود.

کد خبر 143721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha