بهمن، خودروی برقی مناسبی برای کاربری تاکسی و شخصی انتخاب کرده است

مدیرعامل گروه بهمن گفت: بهمن با مطالعات دقیق و کارشناسی، خودرو برقی مناسبی را برای کاربری تاکسی و شخصی در نظر گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، شهرداری اصفهان و گروه بهمن قرارداد خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس شهری را امضا کردند.

علی قاسم‌زاده شهردار اصفهان در حاشیه امضای این قرارداد گفت: در نوسازی و توسعه ناوگان اتوبوسرانی اصفهان، اسنا می‌تواند یکی از طرف‌های همکاری با شهرداری اصفهان باشد.

وی در ادامه با تشریح چرایی قرارگرفتن نام این شرکت در بین گزینه‌های طرف همکاری شهرداری یادآور شد: اتوبوس‌های شرکت اسنا چندین سال است که در خطوط شهر اصفهان فعال هستند و شهروندان از کیفیت این اتوبوس‌ها رضایت دارد.

شهردار اصفهان در حاشیه عقد قرارداد 50 دستگاه اتوبوس دو کابین با شرکت اسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) از برنامه‌های شهرداری برای توسعه حمل و نقل عمومی شهر اصفهان خبر داد و گفت: ارتقاء کیفیت حمل و نقل عمومی اصفهان از اولویت‌های شهرداری است.

قاسم‌زاده با تاکید بر ضرورت توجه به ظهور نسل جدید حمل و نقل عمومی برقی اضافه کرد: هر اتوبوس شهری جدید موجب می‌شود مردم راحت‌تر نفس بکشند و همین طور مطالعات کارشناسی در خصوص برقی‌سازی تاکسی‌های شهری نیز در حال انجام است.

بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن، در راستای علاقمندی شهردار اصفهان نسبت به برقی‌سازی حمل‌و نقل عمومی یادآور شد: بهمن با مطالعات دقیق و کارشناسی، خودروی برقی مناسبی را برای کاربری تاکسی و شخصی در نظر گرفته است. این خودرو می‌تواند پاسخگوی نیازهای یک تاکسی شهری باشد.

همچنین، جلیل هاشمی مدیرعامل اسنا، از برنامه‌های این اتوبوس‌ سازی برای ساخت اتوبوس‌های برقی خبر داد.

وی ابراز امیدواری کرد که اولین اتوبوس برقی اسنا در شهر اصفهان آزمایش شود. 

اتوبوس‌های ۱۲ متری تولیدی شرکت اسنا(از شرکت‌های عضو گروه بهمن) دارای استاندارد آلایندگی یورو۵ است. این اتوبوس‌ها علاوه بر کاهش میزان آلایندگی شهرها، برای شهروندان امکانات رفاهی متعددی نیز به همراه دارند. اتوبوس‌های تولیدی اسنا دارای تهویه هوای مطبوع، پورت اختصاصی شارژ تلفن همراه برای تمامی مسافران و دوربین‌های امنیتی همه جانبه داخل و خارج کابین تجربه متفاوتی را برای مسافران شهری به ارمغان می‌آورد.

چندی پیش شرکت اتوبوس سازی اسنا با شهرداری‌های تبریز و تهران قراردادی را امضا کرد که تاکنون مطابق زمان‌بندی انواع اتوبوس ۱۸ متری و ۱۲ متری را تحویل این شهرها داده و اکنون اتوبوس‌های اسنا در شهرهای تهران و تبریز مشغول به فعالیت هستند.

کد خبر 143888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha