کشنده ۵۶۰ اسب بخاری بهمن دیزل در اصفهان معرفی می شود

گروه بهمن از کشنده ۵۶۰ اسب بخاری بهمن دیزل در نمایشگاه خودرو اصفهان رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن در هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با طیف متنوعی از محصولات سواری، تجاری، موتورسیکلت و شهری حاضر می‌شود.

براساس این گزارش، بهمن موتور در دسته خودروهای سواری شاسی بلند، خودرو فیدلیتی پرستیژ و دیگنیتی پرستیژ را می‌‎آورد. فیدلتی پرستیژ با موتور ۱۶۰۰ توربوشارژ به زودی به بازار می‌آید و می‌تواند نظر دوست‌داران فیدلیتی را جلب کند و در خصوص خودروهای سدان، ریسپکت به اصفهان می‌رود.

پیکاپ آفرود G۹ نیز دیگر محصول بهمن موتور است که در این نمایشگاه معرفی می‌شود. این آفرود بلندقامت با ۱۹۵ اسب بخار که خط تولید آن از ابتدای مهرماه آغاز به کار کرده در ماه‌های آتی آماده ارائه به بازار خواهد شد؛ به همین ترتیب وانت پرطرفدار کاپرا، در کنار ون باری اینرودز از دیگر محصولات حاضر در این نمایشگاه هستند.

شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور به عنوان تجاری‌سازان گروه بهمن نیز با کشنده امپاور BD۵۰۰ و کشنده ۴۶۰ FAW، کامیون امپاور BD۳۰۰، فورس ۱۲ تن و فورس ۶ تن حضور پیدا می‌کنند و محصول ویژه تجاری گروه بهمن در این نمایشگاه یک کشنده ۵۶۰ اسب بخاری است که برای اولین بار در اصفهان معرفی خواهد شد.

ایران دوچرخ که ساخت انواع موتورسیکلت برقی و بنزینی را در گروه بهمن برعهده دارد با انواع موتورسیکلت‌ها حضور پیدا می‌کند که مورد توجه علاقمندان موتورسیکلت قرار خواهد گرفت.

شرکت اسنا نیز با اتوبوس ۱۸متری خود به اصفهان می‌رود تا مدرن‌ترین اتوبوس شهری ایران در معرض دید مدیران شهری و شهروندان اصفهان قرار گیرد.

هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از ۱۶ تا ۱۹ آبان ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان از ساعت ۱۱ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

کد خبر 143837

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha