نمایش عمومی خودروهای جدید کرمان موتور آغاز شد / ۷ خودرو جدید کرمان موتور در نمایشگاه بین المللی تهران +عکس

شرکت کرمان موتور نمایش عمومی خودروهای جدید تولیدی، برقی و هیبریدی را در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، همزمان با دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شاهد حضور کرمان موتور و نمایش عمومی خودروهای جدید این شرکت خودروسازی هستیم.

غرفه کرمان موتور

خودروهای برقی و هیبریدی کرمان موتور

۷ خودرو بنزینی، هیبریدی و برقی به همراه یک ماکت نهایی خودرو از محصولات و تولیدات شرکت کرمان موتور برای آشنایی هرچه بیشتر مردم و علاقمندان صنعت خودروسازی کشور در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

غرفه کرمان موتور

خودرو کی ام سی جی ۷

براساس این گزارش، خودروهای کی ام سی ایکس ۵، کی ام سی جی ۷ بنزینی و برقی، کی ام سی JS۶ بنزینی و هیبریدی، کی ام سی جی ۴ برقی، کی ام سی E۱۰X، و ماکت خودرو کی ام سی ایگل در نمایشگاه مذکور در معرض دید عمومی قرار گرفته است.

وزیر صمت در غرفه کرمان موتور

روز گذشته عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در غرفه شرکت کرمان موتور از نزدیک با خودروهای جدید این شرکت خودروسازی آشنا شد. سامان فیروزی مدیرعامل شرکت کرمان موتور نیز برنامه های داخلی سازی این خودروساز کرمانی را تشریح کرد و از آمادگی این شرکت برای تولید و عرضه خودروهای هیبریدی و برقی خبر داد.

غرفه کرمان موتور

خودرو کی ام سی جی ۴ برقی

دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو از ۲۳ آبان ماه آغاز شده است و تا ۲۶ آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر خواهد بود و علاقمندان می توانند با حضور در این نمایشگاه از نزدیک با خودروهای جدید کرمان موتور آشنا شوند.

کی ام سی ایکس 5

کی ام سی ایکس ۵

خودرو برقی کی ام سی E10X

خودرو برقی کی ام سی E10X

خودرو کی ام سی JS6

خودرو کی ام سی JS6

ماکت نهایی خودرو کی ام سی ایگل

ماکت نهایی خودرو کی ام سی ایگل

برای تماشای گزارش تصویری خودروهای جدید کرمان موتور کلیک کنید.

کد خبر 143925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha