طرح بازدید رایگان زمستانی KMC T8 (+جزئیات طرح)

شرکت کرمان موتور همزمان با فصل زمستان، اقدام به برگزاری طرح بازدید و سرویس رایگان برای پیکاپ T8 کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، کمپین طرح بازدید زمستانی پیکاپ T8 به مدت ۹ روز کاری از پنجم دی ماه تا پایان روز کاری ۱۴ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.

تمامی خودرو های کی ام سی T8 اعم از خودروهایی که مشمول گارانتی و غیر گارانتی است، می تواند از مزایای این طرح بهره مند شود.

از جمله فعالیت های اجرایی طرح مذکور برای خودرو KMC T8 می توان به قطعات رایگان روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا به همراه اجرت رایگان سرویس دوره ای اشاره کرد.

از دیگر خدمات رایگان این طرح می توان مواردی همچون کنترل عملکرد خلاصی پدال کلاچ، به روز رسانی نرم افزار موتور خودرو با دستگاه عیب یاب، کنترل عملکرد سیستم تهویه مطبوع (بخاری)، کنترل عملکرد سیستم خنک کاری موتور، کنترل عملکرد سیستم برف پاک کن و بازدید سطح مایع شیشه شور و کنترل عملکرد سیستم روشنایی خودرو (شامل تمام چراغهای خودرو) را نام برد.

این کمپین در تمام نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کرمان موتور به آدرس https://kermanmotor.com/dealers/۱ از آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش مطلع شوند یا از طریق لینک https://www.bamkhodro.com/onlinereservation/ نسبت به اخذ نوبت اینترنتی اقدام کنند.

علاقه‌مندان برای استفاده از کمپین همیشه به سفر خدمات پس از فروش کرمان موتور می‌توانند از تاریخ ۵ دی تا ۱۴ دی ماه ۱۴۰۲ به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند.

کد خبر 144243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha