بررسی تفاوت های چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ با چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳ (+کاتالوگ رسمی چانگان CS۳۵ پلاس)

سایپا با آغاز واردات خودرو دست به واردات چانگان زد و مدل‌هایی از این خودرو را به بازار عرضه کرد. در این مقاله به تفاوت های چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ با چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳ می‌پردازیم.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، چانگان CS۳۵ پلاس که از سوی سایپا و به صورت وارداتی راهی بازار خودرو شده است، دو تیپ مختلف دارد که تفاوت‌های اندکی در امکانات و آپشن‌های خودرو با یکدیگر دارد.

در این مقاله با بررسی تفاوت چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ با چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳، شما را با دو تیپ چانگان CS۳۵ پلاس آشنا می‌کنیم.

چانگان CS۳۵ پلاس

مشخصات فنی چانگان CS ۳۵ پلاس

چانگان CS ۳۵ پلاس در هر دو تیپ به یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ GDI با کد SC۷۱۴۴GCC۶ مجهز است و ۱۵۵ اسب بخار قدرت با گشتاور ۲۵۵ نیوتن متر را از طریق گیربکس DCT به محور جلو منتقل می‌کند.

تنها تفاوت تفاوت چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ با چانگان ۳ CS۳۵ PLUS در ظاهر خودرو، به رینگ آلومینیومی خلاصه می‌شود که در تیپ ۲ سایز ۱۷ است و در تیپ ۳ با سایز ۱۸ اینچی، تایر زاپاس نیز با رینگ فولادی است.

چانگان CS۳۵ پلاس

تجهیزات ایمنی چانگان CS۳۵ پلاس

چانگان CS۳۵ پلاس به سیستم ترمز ABS، ESP، EBD، BA، HHC، HDC و DBF تجهیز شده که در هر دو تیپ چانگان یکسان است.

کیسه هوای هر دو تیپ چانگان نیز مشابه هم است.

چانگان CS۳۵ پلاس

امکانات رفاهی چانگان CS۳۵ پلاس

چانگان CS۳۵ پلاس در هر دو تیپ به امکاناتی نظیر نمایش دمای هوای بیرون، صندلی با روکش چرم، آئینه برقی با گرمکن، سنسور پارک دنده عقب، صندلی تا شو عقب، چراغ مشایعت، دی لایت، مولتی مدیا ۱۰ اینچی، پشت آمپر دیجیتال، اتو لایت، دوربین عقب، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، اتوهولد و کروز کنترل مجهز است.

چانگان CS۳۵ پلاس

تفاوت چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ با چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳

تفاوت دو تیپ چانگان به تجهیزات اختصاصی دو مدل بازمی‌گردد.

چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳ به کیسه هوای جانبی، کیسه هوای پرده‌ای، تهویه مطبوع اتوماتیک، سقف شیشه‌ای بازشونده و دوربین جانبی سمت راست مجهز است در حالی که چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲ این امکانات را ندارد و تهویه مطبوع نیز از نوع دستی انتخاب شده است.

چانگان CS۳۵ پلاس

کد خبر 144279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha