اعلام قیمت نهایی خودرو رسپکت۲ / جزئیات تبدیل اختیاری خودرو فیدلیتی پرایم به خودرو رسپکت۲

شرکت بهمن موتور جزئیات طرح تبدیل اختیاری خودرو فیدلیتی پرایم به خودرو رسپکت۲ را اعلام کرد. مشارکت کنندگان این طرح، خودرو خود را زودتر تحویل خواهند گرفت و مابه التفاوت دو محصول نیز به حساب آنها واریز می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس جزئیات این طرح اختیاری، آن دسته از مشتریان سامانه یکپارچه که موعد تحویل آنها اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام شده می‌توانند نسبت به تکمیل وجه و ثبت درخواست تغییر خودرو از فیدلیتی پرایم به خودرو رسپکت۲ اقدام کنند.

مشتریان این طرح خودرو رسپکت۲ خود را هفته دوم بهمن ۱۴۰۲ تحویل خواهند گرفت و در صورت ارائه درخواست اختیاری تغییر محصول از فیدلیتی پرایم به رسپکت۲، مابه التفاوت قابل پرداخت به مشریان ظرف مدت ۷ روز تقدیمی پس از ثبت درخواست، به حساب متقاضیان واریز می‌شود.

قیمت خودرو ریسپکت 2

مشتریان بهمن موتور برای این طرح اختیاری می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۱۹ دی تا ساعت ۲۴ یکشنبه مورخ ۲۴ دی ماه ۱۴۰۲ با مراجعه به سامانه فروش این شرکت bahman.iranecar.com از قسمت واریز وجه اقدام کنند.

همچنین به منظور کنترل و صحه گذاری درخواست تبدیل اختیاری، متقاضیان این طرح پس از ورود به درگاه بانکی در ازای پرداخت ۱۰۰ هزار ریال احراز هویت می‌شوند که این مبلغ به همراه سایر مبالغ بستانکاری به حساب ایشان واریز خواهد شد.

کد خبر 144364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha