کد خبر 144368
۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
موتورسیکلت تریل ۲۳۰ معرفی می شود

شرکت ایران دوچرخ به عنوان زیر مجموعه گروه بهمن با اعلام اینکه به زودی محصول جدید این شرکت با نام موتورسیکلت تریل ۲۳۰ رونمایی می شود از فروش نقدی و اقساطی محصولات این شرکت برای مشتریان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت ایران دوچرخ با سبد متنوعی از محصولات خود قرار است در نمایشگاه موتورسیکلت که در شهر آفتاب برگزار می شود حضور یابد. و محصول جدید این شرکت با نام موتورسیکلت تریل ۲۳۰ را نیز رونمایی و معرفی کند.

موتورسیکلت استریت DS ۲۰۰ از محصولات ایران دوچرخ است که با پیشرانه تک سیلندر هوا خنک و خروجی ۱۰.۲۳ کیلووات (۱۳.۷ HP) به نمایشگاه خواهد آمد.

محصولاتی نظیر کاپیتان ۱۵۰، ۱۰Bو  KPT۲۰۰، KPT-PRO در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

موتورسیکلت‌های آرشیا ۲۰۰، جیران ۳۰۵، جیران ۳۰۹ و نیز سه چرخه برقی ۱۰۰۰وات و سه چرخه برقی ۵۰۰ وات از دیگر محصولاتی است که ایران دوچرخ در معرض نمایش قرار خواهد داد.

ایران دو چرخ در این نمایشگاه دو محصول با نام موتور چهار چرخ ATV۵۰۰ و ATV۸۰۰ و نیز اسکوتر آوا کلیک ۱۵۰، وترانو ۱۵۰ و موتورسیکلت تریل ایکس۲ را قرار است در نمایشگاه موتورسیکلت شهر آفتاب در معرض بازدید قرار دهد.

ایران دوچرخ در حوزه موتورسیکلت‌های برقی نیز محصولات متنوعی همچون موتور برقی GS۳۰۰۰، موتور برقی EM۰۴ و موتوربرقی EM۰۶ را با خود به نمایشگاه موتورسیکلت می‌آورد.

شرکت ایران دوچرخ به عنوان اولین تولیدکننده موتورسیکلت‌های برقی با حضور در نمایشگاه شهر آفتاب محصولات برقی و بنزینی دو چرخ، سه چرخ و چهار چرخ خود را در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه مشتریان می‌توانند در طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات ایران دوچرخ شرکت کنند.

ایران دوچرخ در نمایشگاه موتورسیکلت از ۲۰ تا ۲۳ دی ماه ۱۴۰۲ و از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در سالن A۵ نمایشگاه شهر آفتاب تهران میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

کد خبر 144368

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha