تویوتا کرولا هیبرید در سبد واردات سایپا قرار گرفت

گروه خودروسازی سایپا در راستای سیاست کاهش میانگین مصرف بنزین و کمک به کاهش آلایندگی هوا، خودرو تویوتا کرولا هیبرید را در سبد خودروهای وارداتی خود قرار داد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا بعد از موافقت با آزادسازی واردات خودرو، به عنوان اولین شرکت، نسبت به واردات خودرو اقدام کرد و اکنون بخشی از خودروهای وارداتی این مجموعه تحویل ثبت نام کنندگان شده است.

بر این اساس گروه خودروسازی سایپا در راستای تنوع بخشی به محصولات وارداتی،‌ کاهش میانگین مصرف بنزین محصولات سایپا و همچنین مسولیت اجتماعی نسبت به کاهش آلایندگی هوا، خودروی تویوتا کرولای هیبرید را در سبد خودروهای وارداتی خود قرار داده است. این موضوع در کنار واردات و مونتاژ خودروهای برقی است که چندی پیش در نمایشگاه تحول صنعت خودرو از آنها رونمایی شد.

تویوتا کرولا هیبرید که از آخرین استانداردهای روز دنیا برخوردار است با قیمت کمتر از ۲۰ هزار دلار، طی ماه‌های آینده روانه بازار خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برنامه جامعی برای تولید و واردات خودروهای برقی و هیبریدی دارد. در این خصوص نیز باید عنوان کرد که تابستان سال آینده خودروی آریا هیبرید و برقی به بازار عرضه خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا در راستای برنامه‌ها و استراتژی‌های ابلاغ شده وزارت صمت، تمرکز و برنامه‌ریزی دقیقی در خصوص کاهش مصرف سوخت فسیلی، دارد. لذا با واردات و تولید خودروهای برقی و هیبرید می‌توان پیش بینی کرد که میزان  مصرف این نوع سوخت در کشور کاهشی شود.

کد خبر 144465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha