وانت کارا، نقدی فروخته می شود (+زمان، قیمت و جدول فروش)

بهمن موتور، وانت کارا تک کابین تیپ ۴ را به صورت نقدی و با تحویل فوری می‌فروشد. قیمت این محصول در طرح فروش اسفند ۱۴۰۲، حدود ۴۸۱ میلیون اعلام شده است.

به گزارش پرشین خودرو، بهمن موتور، وانت کارا تک کابین تیپ ۴ را نقدی می‌فروشد و این طرح فروش با قیمت قطعی و ظرفیت محدود است.

این برنامه فروش از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه مورخ ۱ اسفند تا ساعت ۲۴:۰۰ روز سوم اسفند ۱۴۰۲ یا اتمام ظرفیت ادامه دارد و مشتریان می‌توانند برای خرید وانت کارا تک کابین از طریق آدرس اینترنتی https://bahmancustomer.iranecar.com اقدام کنند.

قیمت وانت کارا در طرح فروش نقدی اسفند ۱۴۰۲

قیمت وانت کارا در طرح فروش نقدی اسفند ۱۴۰۲

قیمت وانت کارا در این نوبت فروش ۴۸۱ میلیون و ۸۲۹ هزار تومان اعلام شده که هفته سوم اسفند سال ۱۴۰۲ تحویل خریداران خواهد شد.

در این روش عرضه امکان انتخاب‌ طرح‌های مختلف بیمه بدنه به صورت اختیاری فراهم شده است.

بیمه و خدمات اختیاری فروش وانت کارا

بیمه و خدمات اختیاری فروش وانت کارا

ویژگی‌های فنی وانت کارا چیست؟

وانت کارا تک کابین مجهز به پیشرانه ۲ لیتری با سطح آلایندگی یورو ۵ امکان تحمل وزن باری معادل ۱۰۰۰ کیلوگرم را فراهم می‌کند. این وانت مجهز قفل مرکزی با ریموت کنترل و همینطور مجهز به سیستم ضد سرقت ( ایموبلایزر ) و همچنین کارا تک کابین با ظرفیت ۲ سرنشین گزینه‌ای مناسب برای حمل کالا در محیط‌های کارگاهی و شهری است. همچنین سیستم ترمز ABS+ EBD و ترمز جلو دیسکی در کنار ترمزهای عقب کاسه‌ای ایمنی این خودرو را ارتقاء داده است.

کد خبر 144664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha