هیجان در کوهستان با چاشنی ایکس ۵۵ پرو

مدیران خودرو در آخرین روزهای زمستان میزبان دومین دوره رقابت اسکی اسنوبرد ایران در پیست دیزین بود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مدیران خودرو بعد از برگزاری رویداد ورزشی تنیس حالا به سراغ ورزش پرهیجان اسکی اسنوبرد با حضور کراس اوور پرطرفدار ایکس ۵۵ پرو رفته است. این رقابت پرهیجان با حضور ورزشکاران و علاقمندان ورزش اسکی اسنوبرد در پیست اسکی دیزین در دو بخش هارد و سافت جوانان، بانوان و آقایان برگزار شد.

در مراسم اهدای جوایز نفرات اول تا سوم هر بخش، من قائم مقام شرکت مدیران خودرو رقابت صورت گرفته را بالاترین سطح رقابت در ایران دانست و ضمن تاکید بر کیفیت اجرایی انجام شده و اشتیاق جوانان به ورزش گفت: رویکرد برند ام وی ام بیش از پیش بر روی "بازاریابی ورزشی" متمرکز شده است.

من قائم مقام امی وی ام

وی در ادامه افزود: ورزش اسکی یک ورزش بسیار جذاب در عین حال چالش برانگیز است. به چالش کشیدن خود ادامه دهید و پیوسته به نسخه بهتری از خود برسید. این دقیقاً همان ایده ایست که شرکت مدیران خودرو و برند ام وی ام برای بهبود پیوسته خدمات و کیفیت درخور شما عزیزان در پیش گرفته است.

من گفت: اکنون ما به عنوان ام وی ام مفتخریم که خانواده بزرگی با جمعیتی بیش از ششصد هزار نفر داریم. اعتماد مردم ایران ما را خوشحال می کند اما در عین حال مسئولیت سنگین‌تری را بر دوش ما می‌گذارد.

در ادامه مراسم اسنوبورد کاپ ام وی ام به نفرات اول تا سوم در ۶ سکو جوایز نقدی اهدا شد. در پایان ضمن معرفی حسین کلهر به عنوان قهرمان دومین رقابت کاپ ام وی ام، لقب مرد تیزپا به وی داده شد.

کد خبر 144804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha